Skocz do zawartości

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

1 godzinę temu, Zychoo napisał:

Którzy? emoji6.png

Wysłane z mojego RMX3081 przy użyciu Tapatalka
 

Ja na przykład 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bakus1233 napisał:

Ludzie tak 😉

Ci co nie jedzą to podludzie czy nieludzie? Nigdy nie mogę się połapać co ludzie spod odwróconego znaku szczęścia myślą o innych ;)

 

 

Godzinę temu, Jaro54 napisał:

Ja na przykład 

 

Godzinę temu, manuelvetro napisał:

I ja, i ja!

P.s.

Szczur apetyczny ;) 

Jeszcze parady zróbcie. Zamiast w domu kiełbasę szamać po cichu się obnosicie z tym jak by to było normalne.
xD

Edytowane przez docentore
  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, docentore napisał:

Ci co nie jedzą to podludzie czy nieludzie? Nigdy nie mogę się połapać co ludzie spod odwróconego znaku szczęścia myślą o innych ;)

 

 

 

Jeszcze parady zróbcie. Zamiast w domu kiełbasę szamać po cichu się obnosicie z tym jak by to było normalne.
xD

To co jem, to moja sprawa a tobie nic do tego. Moje wybory są moimi wyborami, a mody mam w głębokim poważaniu. 

Mimo tak "niezdrowej" diety w wieku 60 lat nie zażywam leków, nie mam nadciśnienia (jestem palaczem od 46 lat) i lekarza odwiedzam na badania okresowe. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Odezi to ciekawa sprawa. Wyglądają jak garażowa robota, a używane jak tylko pojawią się w jakiejś "konkretniejszej" cenie to schodzą na pniu, że człowień nie zdąży nawet pięciu dyszek utargować. A do takich porządnie wykonanych i z luksusowych materiałów Ultrasone czy innego Cowona, gdzie obie firmy mają historię taką że Odezi jeszcze nie było na świecie, to trzeba jeszcze dopłacać żeby ktoś się w ogóle raczył zainteresować. Fenomen! Muszę mieć te Odezi. One jeszcze nie wiedzą, że je będę miał. :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jaro54 napisał:

Tylko, że tam masz 3m a tutaj 0,7m. Nie widziałem nigdy kabla Thunderbolt dłuższego niż 2m. OWC ma chyba w ofercie max 2m za ok. 300 zł. Co nie zmienia faktu, że ceny kabelków, jak i tego są pojechane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@The Grand Wazooja dopiero teraz "ogarnąłem" że te kółka (są jeszcze nieco tańsze podstawki) są do ich komputera który w najlepszej konfiguracji może kosztować nawet ponad 250 tysięcy podobno. Czyli taniocha i nie wiem o co całe halo tak naprawdę. Jak na moje to i tak byli łaskawi z segmentacją produktu. 

 

A to widzieli? Jakby kto pytał - temu to zrobili bo w cenie kółek nie ma hamulców. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Undertaker napisał:

Z Odezi to ciekawa sprawa. Wyglądają jak garażowa robota, a używane jak tylko pojawią się w jakiejś "konkretniejszej" cenie to schodzą na pniu, że człowień nie zdąży nawet pięciu dyszek utargować. A do takich porządnie wykonanych i z luksusowych materiałów Ultrasone czy innego Cowona, gdzie obie firmy mają historię taką że Odezi jeszcze nie było na świecie, to trzeba jeszcze dopłacać żeby ktoś się w ogóle raczył zainteresować. Fenomen! Muszę mieć te Odezi. One jeszcze nie wiedzą, że je będę miał. :D

 

Z przekazu wywnioskowałem, że chciałbyś mieć Audeze po to aby posiąść produkt, który by Ci szybko z komisu zszedł, no w sumie udana sprzedaż fantów jest przecież integralną częścią audio fascynacji😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej ubolewałem nad tym że mi póki co wszystkie co ciekawsze sztuki uciekają z tego komisu (a ja akurat wtedy nie mam siana bo wpompowane w jakie Ultrasone albo co innego) :D

Ale fakt faktem, w Twoim wpisie jest swego rodzaju samospełniająca się przepowiednia -> najpewniej takie Odezi i tak trafiłyby do komisu. Bo podejrzewam że poza "magią marki", nie ma w nich niczego specjalnego -> jak z 99,9% urządzeń z którymi miałem styczność. Ale jak wiadomo i jak sam dobrze zauważyłeś już niejednokrotnie, że "audio-żonglerka" w połączeniu z kolejnymi hajpami ("hype, sell, next" jak to miał w sygnaturce jeden z użytkowników) jest kwintensencją tego hobby. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności