Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Godzinę temu, Elhaz_77 napisał:

Na razie pozostaje mi śmiać się z przekręcania nazw słuchawek. Do rozpuku 😜

Hołki, Pigwy, Pikpoki to akurat robota @majkela. Nie sądzę żeby w ten sposób chciał on doprowadzić do rozpęknięcia się jakiegoś audiofila, skoro jak do tej pory wystarcza do tego próba wyjaśnienia prawa Ohma.

27 minut temu, zOrg napisał:

Mnie akurat śmieszy - albo go nie znałem, albo znałem, ale zapomniałem 🤔

Mnie śmieszył jeszcze za drugim/trzecim razem; po dwudziestym uznałem że jest odrobinę przestarzały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, audionanik napisał:

Hołki, Pigwy, Pikpoki to akurat robota @majkela. Nie sądzę żeby w ten sposób chciał on doprowadzić do rozpęknięcia się jakiegoś audiofila, skoro jak do tej pory wystarcza do tego próba wyjaśnienia prawa Ohma.

Hołki to też ja? Serio? 

uid_37c561aecc2b54ac60f5317d34cbc80b1546

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee. Jak Ty możesz edytować moje posty to sorry. Cofam wszystko co napisałem :P  . Nie chce mi się. Dobrze, że papużki nierozłączki ocaliłeś- to ważne przesłanie dla innych- niepokornych :P .

E92A10BF-E6E3-4BEA-AFC2-90AB1E365674.jpeg

12 minut temu, majkel napisał:

No to załóż krawat i zobacz, czy to działa?

Założyłem przed chwilą i opieprzyłem żonę bo się wydziera na tych telekonferencjach na homeoffice. :P  Co robię nie tak? Jaki to musi być krawat? :P  

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, audionanik napisał:

Majkel to Twój guru?

Nie, grubaa ryba jak widać- edytuje posty. Wiedzę ma skurczybyk, trzeba przyznać. Zaraz mnie wyciszy a ja lubię audio i forum :P  

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, lobuz1 napisał:

Cofam wszystko co napisałem :P 

Przecież to nic nie da. :) 

13 minut temu, lobuz1 napisał:

Założyłem przed chwilą i opieprzyłem żonę bo się wydziera na tych telekonferencjach na homeoffice. :P  Co robię nie tak? Jaki to musi być krawat? :P  

Wygląda na to, że jest szefową... albo udaje, że przyszła do fabryki. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności