Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, waski napisał:

@espe0 do dziś żyłem w nieświadomości. Nie wiedziałem, że iRobot ma model, który potrafi i zamiatać, i mopować. Warto! 

Po kształtach sądzę że potrafi o wiele więcej :D

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Billie jest akurat bardzo w porządku i życzę obecnemu pokoleniu więcej takich jęczących dziewuch. Tym bardziej, że laska ma 19 lat i rozwija się w interesującym kierunku. Yorke jak nagrywał OK Computer miał pod trzydziestkę. 

 

No ale dziadersy will keep dziadersing :)

Edytowane przez zdzichon
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, zdzichon napisał:

Billie jest akurat bardzo w porządku i życzę obecnemu pokoleniu więcej takich jęczących dziewuch. Tym bardziej, że laska ma 19 lat i rozwija się w interesującym kierunku. Yorke jak nagrywał OK Computer miał pod trzydziestkę. 

 

No ale dziadersy will keep dziadersing :)

 

Rozmawiamy o jakości muzyki, czy o wieku twórców? :)

 

Misha Mansoor tworzył w podobnym wieku muzykę o lata świetlne wyprzedzającą wszytko co zrobiła zielona :) Wielu innych robiło wybitne rzeczy w podobnym wieku. Sukces zielonej w najmniejszym stopniu zależy od jej muzyki obawiam się. 

I żeby było jasne, zła też nie jest. Ale słuchając jej drugiej płyty słyszałem dokładnie to samo co na pierwszej, tą samą irytującą manierę wokalną, miałkie melodie i banalne progresje. Pop jak każdy inny, tylko dobrze sprzedany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, hammerh34d napisał:

Misha Mansoor tworzył w podobnym wieku muzykę o lata świetlne wyprzedzającą wszytko co zrobiła zielona :)

 

ojesu, to chyba się rzecz rozbija o gusta, bo zasypiam po 30 sekundach Periphery, dla mnie to taki gitarowy onanizm :)

 

Godzinę temu, hammerh34d napisał:

czy o wieku twórców? :)

 

jeśli już o wieku to  bardziej o naszym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiek to cyfra. Bardzo lubię młode zespoły, jak Fallujah na przykład, lubię też "stare". Ważne żeby fajnie grali.
Periphery to nie jest muzyka łatwa w odbiorze. Na pierwszy rzut ucha słychać proste dżentowe riffy. Ale wystarczy się wsłuchać, a jest w co. Polecam na początek Ricka Beato i jego omówienie jednego z kawałków chłopaków :)

Ale sorry za offrop generalnie, już nie będę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, temat całkiem ciekawy, jak jakiś mod przeniesie do bardziej odpowiedniego tematu, to można pogadać.

 

To coś bardziej pasującego ;)

 

https://9gag.com/gag/anQZOZL

Edytowane przez zdzichon
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, neonlight napisał:

Ja bym nie mógł spokojnie usiedzieć, pod tą stertą nad głową. :D

 

20 godzin temu, zdzichon napisał:

Musi ufać swoim kołkom rozporowym.

 

Mi już kiedyś jeden NAD wyrwał pólke z karton gipsu i spadł na głowę. Bolało

 

 Kołki rozporowe + na wszelki wypadek Matka Boska :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności