Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

38 minut temu, waski napisał:

Screenshot_20210802-161210_Discord.jpg

 

 

Jak nie masz dzieci i kupisz na przykład zestaw lego za 1,5 tys zł w wieku 30+ lat to Ci kazdy powie ze jestes psychiczny. Co innego jak masz dzieci bo wtedy wychodzi ze jesteś kochającym ojcem chcącym spędzać czas z rodziną :D

 

1.jpg

 

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Spawn napisał:

 

 

Jak nie masz dzieci i kupisz na przykład zestaw lego za 1,5 tys zł w wieku 30+ lat to Ci kazdy powie ze jestes psychiczny. Co innego jak masz dzieci bo wtedy wychodzi ze jesteś kochającym ojcem chcącym spędzać czas z rodziną :D

 

1.jpg

 

Poza tym, tak jak na obrazku jest tylko przez pierwsze 5 do 10 lat ;)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, waski napisał:

@Spawn już dawno zapomniałem swoje 40 urodziny, a jakoś nie mam problemu z kupowaniem sobie planszówek, Lego, zabawek audio, a opinia innych że tak delikatnie napiszę wcale mnie nie interesuje... 

I tak trzymaj.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=37501]Spawn[/mention] już dawno zapomniałem swoje 40 urodziny, a jakoś nie mam problemu z kupowaniem sobie planszówek, Lego, zabawek audio, a opinia innych że tak delikatnie napiszę wcale mnie nie interesuje... 
Ja w ogóle nie pamiętałem, już nazajutrz , więc nie mam problemu. Choć LEGO kupuję tylko najmłodszej córce. Starsze dzieci już dorosłe, a jeszcze przed kryzysem wieku średniego. Są więc akurat w tym okresie, kiedy LEGO już nie bawi i jeszcze nie bawi

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka


  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności