Skocz do zawartości

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.07.2021 o 12:03, Tytus1988 napisał:

Wydatki na karmę trochę temu Panu wzrosną 😉

A propos kotów, to zabawna sytuacja której byłem świadkiem w sklepie mięsnym.

Dialog między rzeźnikiem,a moją kuzynką (panna w słusznym wieku, a że bezdzietna to wszystkie swoje instynkty opiekuńcze ulokowała w kotach):

-Poproszę 20 dkg tej polędwiczki wołowej i jakby pan mógł tak ładnie mi zmielić.

Rzeźnik (sprzedawca) z uśmiechem:

- Na tatar?

- Niee. Dla kota.

Facet zastygł w bezruchu, uśmiech zaczął mu schodzić z twarzy która zrobiła się lekko purpurowa. Mierzyli się wzrokiem w milczeniu z 10s po czym rzucił noż na stół i krzyknął :

- Jadziaaa! Obsłuż panią, bo mnie tu zaraz szlag trafi !! Polędwiczka??!! Dla kota??!!

Widok jego miny bezcenny.😂😂 Rozbawił nas na maxa swoją reakcją

 

 

 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Z tymi polędwiczkami to pospolity ból d*py że kot ma a rzeźnik nie, typowe Polskie zachowanie. :D Myślicie że taki kot przyzwyczajony do polędwiczek ruszy podlejsze żarcie? :D 

 

Edytowane przez kamil_jarmusik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, deadman42 napisał:

- Jadziaaa! Obsłuż panią, bo mnie tu zaraz szlag trafi !! Polędwiczka??!! Dla kota??!!

Widok jego miny bezcenny.😂😂 Rozbawił nas na maxa swoją reakcją

Ja też dla kota kupuję często wołowinę, a dla siebie salcesonik dobry. kot lubi wołowinę, ja salceson.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deadman42dziękuję za podzielenie się wspomnianą historią!😉👍

Jeszcze pozostając przy kotach... tym razem temat wirtualnej rozrywki 😉

 

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, deadman42 napisał:

A propos kotów, to zabawna sytuacja której byłem świadkiem w sklepie mięsnym.

Dialog między rzeźnikiem,a moją kuzynką (panna w słusznym wieku, a że bezdzietna to wszystkie swoje instynkty opiekuńcze ulokowała w kotach):

-Poproszę 20 dkg tej polędwiczki wołowej i jakby pan mógł tak ładnie mi zmielić.

Rzeźnik (sprzedawca) z uśmiechem:

- Na tatar?

- Niee. Dla kota.

Facet zastygł w bezruchu, uśmiech zaczął mu schodzić z twarzy która zrobiła się lekko purpurowa. Mierzyli się wzrokiem w milczeniu z 10s po czym rzucił noż na stół i krzyknął :

- Jadziaaa! Obsłuż panią, bo mnie tu zaraz szlag trafi !! Polędwiczka??!! Dla kota??!!

Widok jego miny bezcenny.😂😂 Rozbawił nas na maxa swoją reakcją

 

 

Dzięki za historie, coś jak reklama "czy ta kiełbasa jest smaczna?" Musiało być komicznie. 

 

Też taki suchar mi się przypomniał - sytuacja w sklepie mięsnym:

- jest mięso mielone?

- mielim..

- to ja poczekam

- mielim wczoraj 

 

Tak swoją drogą, ja bym miał podobną reakcję do tego sprzedawcy ale nie na wieść że dla kota, tylko gdyby mnie poproszono o dekakilogram (dkg). :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tytus1988 napisał:

@deadman42dziękuję za podzielenie się wspomnianą historią!😉👍

Jeszcze pozostając przy kotach... tym razem temat wirtualnej rozrywki 😉

 

 

:D liczyłem że kot będzie mniej obojętny. Ogólnie fajny pomysł :D

Ode mnie tysz kot:

internet-animal-photo-figurines-2-580x435.jpeg

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, deadman42 napisał:

A propos kotów, to zabawna sytuacja której byłem świadkiem w sklepie mięsnym.

Dialog między rzeźnikiem,a moją kuzynką (panna w słusznym wieku, a że bezdzietna to wszystkie swoje instynkty opiekuńcze ulokowała w kotach):

-Poproszę 20 dkg tej polędwiczki wołowej i jakby pan mógł tak ładnie mi zmielić.

Rzeźnik (sprzedawca) z uśmiechem:

- Na tatar?

- Niee. Dla kota.

Facet zastygł w bezruchu, uśmiech zaczął mu schodzić z twarzy która zrobiła się lekko purpurowa. Mierzyli się wzrokiem w milczeniu z 10s po czym rzucił noż na stół i krzyknął :

- Jadziaaa! Obsłuż panią, bo mnie tu zaraz szlag trafi !! Polędwiczka??!! Dla kota??!!

Widok jego miny bezcenny.😂😂 Rozbawił nas na maxa swoją reakcją

 

 

 

Jeśli ten rzeźnik miał kilkoro dzieci, to mógł nie pomyśleć, że właśnie obsługuje osobę bezdzietną, choć wiek mógł sugerować inaczej, a takie osoby mają masę niezagospodarowanych środków nie tylko w sferze czasowej i uczuciowej, ale i w portfelu. Karmienie kotów codziennie polędwiczkami wołowymi i tak nie drenuje kieszeni w sposób porównywalny z dziećmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, majkel napisał:

Jeśli ten rzeźnik miał kilkoro dzieci, to mógł nie pomyśleć, że właśnie obsługuje osobę bezdzietną, choć wiek mógł sugerować inaczej, a takie osoby mają masę niezagospodarowanych środków nie tylko w sferze czasowej i uczuciowej, ale i w portfelu. Karmienie kotów codziennie polędwiczkami wołowymi i tak nie drenuje kieszeni w sposób porównywalny z dziećmi.

 

18 godzin temu, kamil_jarmusik napisał:

Z tymi polędwiczkami to pospolity ból d*py że kot ma a rzeźnik nie, typowe Polskie zachowanie. :D Myślicie że taki kot przyzwyczajony do polędwiczek ruszy podlejsze żarcie? :D 

 

Kurcze, nie rozkminiajcie sytuacji na czynniki pierwsze. Co myślał rzeźnik i jaki miał ból, co koty powinny jeść i co mają osoby bezdzietne w portfelu itd itd. Po co? A nawet po cholerę??

Temat "Trochę śmiechu", a że scenka "na żywo" była bardzo zabawna i z powodzeniem mogłaby się znaleźć w filmie Barei (wystarczy odrobina wyobraźni), to opisałem. I tyle.😏

7 godzin temu, MrBrainwash napisał:

 

Tak swoją drogą, ja bym miał podobną reakcję do tego sprzedawcy ale nie na wieść że dla kota, tylko gdyby mnie poproszono o dekakilogram (dkg). :P

Dla twojej wiadomości: obydwa skróty są prawidłowe. Zarówno "dag" jak i starszy "dkg"  oznaczają dekagram. W tym przypadku: dk-deka, g-gram a nie d-deka, kg-kilogram).

Czasami lepiej najpierw sprawdzić, a dopiero później ewentualnie wytykać błędy.😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, deadman42 napisał:

 

Dla twojej wiadomości: obydwa skróty są prawidłowe. Zarówno "dag" jak i starszy "dkg"  oznaczają dekagram. W tym przypadku: dk-deka, g-gram a nie d-deka, kg-kilogram).

Czasami lepiej najpierw sprawdzić, a dopiero później ewentualnie wytykać błędy.😋

Prawidłowy jest dag i został wprowadzony w 66r ubiegłego stulecia by pasować do naukowych standardów. Ten drugi jest po prostu nie zabroniony w mowie potocznej. I nie to, że się czepiam. Żartuję sobie z dwuznaczności bo nie wiadomo jak zareagować na dekakilogram. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, deadman42 napisał:

Zarówno "dag" jak i starszy "dkg"  oznaczają dekagram. W tym przypadku: dk-deka, g-gram a nie d-deka, kg-kilogram).

Czasami lepiej najpierw sprawdzić, a dopiero później ewentualnie wytykać błędy.

Nie psuj zabawy:D

Nie przejmuj się. My tu wszyscy wiemy jak reagować, na błędne odczytanie skrótu ze starych książek kucharskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, deadman42 napisał:

 

Kurcze, nie rozkminiajcie sytuacji na czynniki pierwsze. Co myślał rzeźnik i jaki miał ból, co koty powinny jeść i co mają osoby bezdzietne w portfelu itd itd. Po co? A nawet po cholerę??

Temat "Trochę śmiechu", a że scenka "na żywo" była bardzo zabawna i z powodzeniem mogłaby się znaleźć w filmie Barei (wystarczy odrobina wyobraźni), to opisałem. I tyle.😏

Dla twojej wiadomości: obydwa skróty są prawidłowe. Zarówno "dag" jak i starszy "dkg"  oznaczają dekagram. W tym przypadku: dk-deka, g-gram a nie d-deka, kg-kilogram).

Czasami lepiej najpierw sprawdzić, a dopiero później ewentualnie wytykać błędy.😋

Wrzuć coś śmiesznego, to będziemy się śmiać. Dla mnie na przykład śmieszną postacią w tej opowiastce jest kociara, i to z kilku powodów, dla kogoś innego rzeźnik. Ogólnie bardzo uniwersalny tekst, tylko może nie mów innym, co mają robić z Twoimi wypowiedziami?

Edytowane przez majkel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności