Skocz do zawartości

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

W czym problem? (jeśli ktoś oglądał mecze tego pana z obrazka nie jest zaskoczony)

Znaleziono już kozła ofiarnego na którego będzie można zwalić porażkę ? 

 

 

Balonik pompowany szybko pękł? 

 

 

 

 

Super extra, sniper z niemieckiej ligi nie pomógł? 

 

Jeszcze hiszpański byk i wikingowie ze Sztokholmu. 

 

 

 

Edytowane przez KaszaWspraju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

3 godziny temu, espe0 napisał:

IMG-20210614-WA0011.jpg

Nie znam się na tatuażach, dlatego od razu założyłem, że literówka była w słowie "literówka". I to miało sens. A nie jakieś tatułaże.

3 godziny temu, espe0 napisał:

 

Edytowane przez micbud
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Najner ciekawa kompilacja!😉👍 W sumie w takim przypadku można byłoby wyróżnić kilka technik, jak choćby:

 

-na "pająka":

 

 

- na "gwiazdę": 

 

 

- na "plażowicza" (pierwszy filmik):

 

 

- najczęstsza (przynajmniej mnie się kilkukrotnie zdarzyło na zwykłych schodach) na "saneczkarza": 

 

😉

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio, nie nudzi Was to? Mnie piłka nożna przestała interesować na początku lat osiemdziesiątych ubiegłego stulecia. Kiedy widzę te wrzaski i podnietę na widok 20 spoconych gości biegających jak jakieś półgłówki za dmuchanym balonikiem obciągniętym skórką, to nie mogę wyjść z podziwu:D.

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie siadam przed tv, odpalam muzyczkę i oglądam ;) Dużo więcej funu mi to daje, niż te nowoczesne produkcje filmów i seriali. Oczywiście polskiej piłki ani reprezentacji nie da się oglądać na poważnie, ale mecze na wyższym poziomie dają mi fun od dziecka. Ale może to dlatego, że sam grałem wiele lat ¯\_(ツ)_/¯ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja żona przechodziła od fazy ekscytacji (gramy!, gramy!) do fazy przygnębienia. Na koniec powiedziała cytując słowa Igora Kwiatkowskiego o poprzednim mundialu - patałacho futbolo :)

https://www.youtube.com/watch?v=Uis9Iw41ofk

Edytowane przez Wisting
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, hammerh34d napisał:

Szydzenie oznacza, że jednak szydzący ma do tej zabawy jakiś stosunek emocjonalny.

Mój stosunek emocjonalny jest taki jak @majkela. Byłem wczoraj z dziećmi na spacerze po bulwarach wiślanych i choćbym nie wiem jak nie chciał, to wiedziałem, że "nasi przeyebali", bo co chwilę jakiś pijany kretyn mnie o tym informował po drodze.

A gdyby tak tę energię skanalizować w dokończenie obwodnicy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam to dopiero przed chwilą się od kolegi dowiedziałem jaki był wynik, jak mu pokazałem ostatnie memy z tego wątku Mój ostatni kontakt z piłką na ekranie to tylko okazjonalne granie w Fifę na konsoli. A i tam się często wkurzam, bo oskryptowane to dziadostwo jest że hej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, audionanik napisał:

Serio, nie nudzi Was to? Mnie piłka nożna przestała interesować na początku lat osiemdziesiątych ubiegłego stulecia. Kiedy widzę te wrzaski i podnietę na widok 20 spoconych gości biegających jak jakieś półgłówki za dmuchanym balonikiem obciągniętym skórką, to nie mogę wyjść z podziwu:D.

 

Ze sportu lubię tylko tenis.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności