Skocz do zawartości

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

6 godzin temu, Hustler napisał:

Wyobraźcie sobie jak by wyglądała ta scena, gdyby TVP nie dostało 2 miliardów złotych. :lol:

 

Nie ma co sobie wyobrażać, wystarczy przełączyć na TVN😂

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, spark13 napisał:

Uważam, że dobrze się dzieje, gdy pieniądze lub majątek zmieniają właściciela na mądrzejszego, dlatego takie historie mnie nie oburzają.

  • Like 4
  • Thanks 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka postów wcześniej było o złej grze aktorskiej - polecam obejrzeć film 'The Room' z 2003 roku, fantastyczna rzecz. Nie pamiętam komedii, na której śmiałem się tak bardzo, jak na tym filmie. Film jest tak zły i kryje się za nim tak piękna historia dążenia do celu, że stał się wręcz legendarny w Hollywood i doczekał się 'dokumentu' na swój temat. 

 

Film - https://www.filmweb.pl/film/The+Room-2003-252299 

Dokument - https://www.filmweb.pl/film/Disaster+Artist-2017-714538

 

Mała zajawka z kilkoma ciekawymi scenami - 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, majkel napisał:

Uważam, że dobrze się dzieje, gdy pieniądze lub majątek zmieniają właściciela na mądrzejszego, dlatego takie historie mnie nie oburzają.

To że ktoś lubi i umie sprawnie dymać innych nie czyni go mądrym, tylko choojem. Do mądrości brakuje jeszcze takiemu kawałek..

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umieć tak manipulować żeby wyciągnąć od kogoś 600tys, to trzeba mieć wiedzę i zdolności :D ale pewnie wcześniej czy później złapią takiego oszusta. Czy tak trudno to przewidzieć? Tacy ludzie chyba nie do końca mają świadomość konsekwencji swoich działań, bo z jednej strony nie są głupi a z drugiej nie potrafią przewidzieć pewnych oczywistości :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, audionanik napisał:

To że ktoś lubi i umie sprawnie dymać innych nie czyni go mądrym, tylko choojem. Do mądrości brakuje jeszcze takiemu kawałek..

Jakim trzeba być dzbanem umysłowym by przelać obcej osobie 600 000 pln? 

 

Te osoby należy piętnować. 

Równie dobrze można jej wmówić żeby rozpędziła się i głową w mur trzasnęła. 

 

 

Kto wie może szare komórki by zatrybiły. 

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, spark13 napisał:

Jakim trzeba być dzbanem umysłowym by przelać obcej osobie 600 000 pln? 

 

Te osoby należy piętnować. 

Równie dobrze można jej wmówić żeby rozpędziła się i głową w mur trzasnęła. 

 

 

Kto wie może szare komórki by zatrybiły. 

 

Polecam książkę "Wnuczkowa mafia" która opisuje początki tego przekrętu. Są tam opisane poszczególne przypadki gdzie m. in. pani profesor, wykształcona i obyta w świecie, oddaje dobytek swojego życia, namówiona przez obcą osobę (jak się okazało bez podstawówki). Uwierz mi, nigdy nie wiesz czy ciebie by ktoś nie przekręcił, wszystko kwestia odpowiedniego podejścia. Także ja bym tak nie szarżował z tymi ocenami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Jot R napisał:

 

Polecam książkę "Wnuczkowa mafia" która opisuje początki tego przekrętu. Są tam opisane poszczególne przypadki gdzie m. in. pani profesor, wykształcona i obyta w świecie, oddaje dobytek swojego życia, namówiona przez obcą osobę (jak się okazało bez podstawówki). Uwierz mi, nigdy nie wiesz czy ciebie by ktoś nie przekręcił, wszystko kwestia odpowiedniego podejścia. Także ja bym tak nie szarżował z tymi ocenami.

Ciekawe ile ów babcia miała lat? 

 

 

Wybacz ale nadal nie potrafię zrozumieć jak koleś podający się za syna Clinta Eastwooda nawiązuje kontakt z kimś z Polski na fakbuku. 

Na świecie mieszka ponad 6 000 000 000 ludzi i syn Eastwooda piszę do Grażyny z Piaseczna. 

 

Metoda na wnuczka jest łatwa bo stare pierniki nie używają mózgu i łatwo grać na ich emocjach. 

 

Przecież oni są sponsorem mafii z Torunia vel ojca Rydzyka. 

 

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@spark13 wprawdzie to wątek "Trochu Śmiechu" ale....

W te wakacje u mnie w miasteczku mieliśmy akcję naciągaczy działających w ten sposób:

Dzwonili do starszej osoby i nawijali, że potrzebują pilnie pieniędzy na coś tam....

Rozmowa w pewnym momencie się zrywała.

Tego samego dania dzwonili (po tej urwanej rozmowie) do ofiary podając się za policjantów. Przedstawiali się, informowali, że dzwonią z komendy i ponieważ wyryto działalność naciągaczy na terenie z metodą "na wnuczka" proszą by zachować czujność. W tym momencie jeżeli osoba poinformowała przez tel. pseudo policjanta o wcześniejszym dziwnym telefonie to ten mówił iż wysyła partol w celu spisania zeznań. Do ofiary przychodziło dwóch przebierańców pokazywali blachy spisywali dane z dowodów osobistych, robili fotki dowodów i szli w długą...

Edytowane przez waski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności