Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

2 minuty temu, waski napisał:

@Tytus1988 to nie przyjaźń, ale kot z żarciem śpi!

Zarówno pies jak i (ale trudniej) kot od malutkiego chowany z małymi zwierzątkami potrafi się do nich przyzwyczaić i koegzystować w jednym domu.

U mnie akurat same łowne, bo to wychodzące na dwór dachowce wzięte ze schroniska, ale... koleżanka ma szczura oraz kota pod jednym dachem i też potrafią razem spać, a już takie malutkie nie są :F

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@crysis94 dziękuję i zgadzam się całkowicie!👍 U mnie siostra miała świnkę morską i trzy koty żyły z nią w dobrych stosunkach. W najlepszych natomiast z kocurkiem Whiskasem, który był do niej przywyczajony od kociaka i po zabawach lubili się nawet zdrzemnąć obok siebie ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@domil świetne ujęcie!!! :D Nie ukrywam, że w tym pojedynku szanse mogłyby być wyrównane, chociaż na bardziej bojowo nastowioną wygląda papuga ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Tytus1988 napisał:

Nie ukrywam, że w tym pojedynku szanse mogłyby być wyrównane, chociaż na bardziej bojowo nastowioną wygląda papuga ;) 

Tak właśnie podejrzewam, że nie dałaby sobie krzywdy zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@domilZ jednej strony dobrze, chociaż z drugiej podejrzewam, że takie spotkanie dla Twojej kotki mogłoby nie być zbyt przyjemne i potem przydałby się lód... a przynajmniej herbatka z lodem, jaką przygotowuje poniższy kucharz 🐱

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@domil w takim wypadku mnie nie dziwi, dlaczego papuga trafiła za kratki ;) 

 

edit: Mam nadzieję, że do takiej konfrontacji z Twoimi kotami nigdy nie dojdzie :) 

Edytowane przez Tytus1988
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności