Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, crysis94 napisał:

O kaszlaku też tak mówili xD

Tylko widzisz, ten złom, o którym mówisz to był dla nas jak garbus dla Niemiec - takie pierwszy, masowy wóz dla ludu. :D A jeszcze do tego pochodzi z czasów komunistycznych, a na przedmioty z tego czasu jest obecnie moda. Sam mam malucha z przebiegiem 2156 kilometrów (serio), ale tak nie lubię tego auta, że stoi sobie pod chmurką i gnije wesoło. Może kiedyś się za niego wezmę... :D 

A matiz nigdy nie będzie miał takiego statusu, bo za jego czasów motoryzacja była już bardziej powszechna, nie pochodzi z czasów komuny i, nie oszukujmy się, nie ma nic w sobie co mogłoby do niego przyciągnąć. Wyobrażam sobie, że ktoś kto stracił dziewictwo w rzeczonym matizie może mieć do niego sentyment, ale raczej nie ma innych ku temu powodów. :D

 

12 godzin temu, Spawn napisał:

Ja sprzedawałem kiedyś 18 letnie Espero z przebiegiem 25 tys.

 

Jaki z tego wniosek? Wszyscy lubią mieć Daewoo ale nikt nie lubi nimi jeździć :D

Bo są niby fajne - tanie w zakupie, nawet się nie psują, a jak się zepsują to są bardzo tanie w naprawie. Ale jak już do niego wsiądziesz to ogarnia Cię myśl "kur... znowu muszę jechać tym złomem", a jak dotkniesz jakiegoś plastiku to stwierdzisz, że przyjemniejsze w dotyku są plastikowe butelki na wodę źródlaną z biedronki. :D

Żeby pozostać w klimacie "trochę śmiechu" to wiesz jak w skrócie się mówi na markę i model w przypadku espero? Despero, he he he, taki żarcik.

P.S. może by przenieść te posty do tematu "motoryzacja" (o ile taki istnieje)?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

1 minutę temu, waski napisał:

Ten kraj sam w sobie już dawno był memem, ale teraz to już absurd goni absurd. A może zawsze tak tu było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, crysis94 napisał:

A jakie części tanie xD
Czekaj, czekaj... 11k? 🤔

No, kupiłem od "typowego" dziadka, który tyle co "do kościoła jeździł", tyle że tu była to prawda :D

Chłop jak miał 73 lata kupił sobie FSO z salonu. Myślał, że córce później odda, a ona wolała starą Thalią jeździć.

Jak na pierwsze auto to trafiłem ideał. Jak na przegląd jechałem, to chłop pytał czy na telewizorze pod kołdrą trzymałem, bo dziadek w zimie i jak było mokro nie jeździł. Ale na zderzakach miał wszystkie kolory tęczy. 5min z benzyną i śladu nie było.

 

16 godzin temu, Spawn napisał:

 

 

Ja sprzedawałem kiedyś 18 letnie Espero z przebiegiem 25 tys.

 

Jaki z tego wniosek? Wszyscy lubią mieć Daewoo ale nikt nie lubi nimi jeździć :D

Po latach chętnie bym pojeździł takim lanosem. Na pewno dużo bardziej niż Thalią.

 

Edytowane przez krz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Tico i Lanosa, ojciec miał Espero i Nubirę. Nigdy te auta nie zawiodły na drodze.... Wszystkie były w LPG. Tico paliło średnio 4.5 l gazu na 100km. Każde z nich przejechało w naszych rękach ponad 100000km. Sprzedawane z przebiegami powyżej 200000km.

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, szwagiero napisał:

A ja 15-sto letnią Nexię z przebiegiem 22k km :) Moglibyśmy założyć jakiś fanklub byłych posiadaczy Daewoo ;)

Ta nexia to Zmodernizowany Opel Kadett. 

12 minut temu, Markonelli napisał:

Miałem Tico i Lanosa, ojciec miał Espero i Nubirę. Nigdy te auta nie zawiodły na drodze.... Wszystkie były w LPG. Tico paliło średnio 4.5 l gazu na 100km. Każde z nich przejechało w naszych rękach ponad 100000km. Sprzedawane z przebiegami powyżej 200000km. emoji16.png

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Tico to zaś suzuki alto II. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, espe0 napisał:

Słyszałem że do ciasta można dać łyżeczkę oliwy ale taki dodatek to chyba nie po włosku.

 

Mam nadzieję że taką pizzę dostali ci którzy proszą o ketchup do pizzy :P

Chcieli pizzę z sosem śmietanowo-czosnkowym to mają, na uj drążyć. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności