Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dzisiaj niestety kazdy jest skazany na picie takiego szajsu bo dobrej czystej to juz dawno nie widzialem. Wiekszosci jak nie popijesz to sie nie da pic, a zakup drogiej wodki, powiedzmy ponad 50zl za butelke wcale nie gwarantuje dobrego smaku. Dlatego lepiej kupic za 22zl i miec pare groszy w kieszeni. Tu w Polsce nie ma zadnej gwarancji ze trafisz dobra obojetnie za ile kupisz. Mielismy z kolega juz przygode z belvederem za 130zl za butelke. Luksusowa za 23zl byla lepsza a wyborowa za 26 zl zabila ten belveder :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, John Grado napisał:

Dzisiaj niestety kazdy jest skazany na picie takiego szajsu bo dobrej czystej to juz dawno nie widzialem

Z czystych we względnie normalnej cenie, to chyba tylko Ostoyę znam.

 

 

 

 

 

Edytowane przez KaszaWspraju
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Najner napisał:

Z czystych we względnie normalnej cenie, to chyba tylko Ostoyę znam.

 

 

 

 

 

Bedziemy probowac. Opinie sa niezle faktycznie. Osobiscie nie probowalem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scena z Gajosem niesamowita. Ciekawe czy tak genialnie to zagrał, czy jednak wątek autobiograficzny. Niemniej jednak aż dreszcz po plecach przechodzi. Zagrane całym sobą. Do szpiku kości.
Nota bene film świetny. Dzięki@audionanik.

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka


  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały Jasiu przybiega do taty.
- Tato, kup mi rowerek.
Tata na to:
- Synku, po co ci rowerek? Jeszcze kilka lat i będziesz mógł mieć motorynkę. Nie chcesz motorynki?
- Chcę tato, chcę!
Kilka lat później Jasiu znowu przybiega do taty.
- Tato obiecałeś mi motorynkę. Kupisz mi?
- Synu - odzywa się ojciec - rok, dwa i kupię ci motorowerek. Nie chcesz motorowerka?
- Jasne że chcę!
Rok później Jasiu przybiega do taty i krzyczy:
- Tato kupisz mi ten motorowerek? Obiecałeś!
Synu nie wolisz skuterka? Teraz mamy dużo wydatków, ale za rok dostaniesz skuterek! - odpowiada ojciec.
- Jasne tato! Skuterek to już jest coś!
Przychodzi kolejny rok i Jasiu znowu przybiega do taty.
Tato! - mówi - co ze skuterem? Rok temu obiecałeś mi skuter.
Synu. Jesteś już prawie dorosły, masz 16 lat. Nie wolisz poczekać 2 lat? Uzbierasz trochę pieniędzy, weźmiemy jakiś kredyt i dołożę ci do samochodu.
- No dobrze tato. Niech będzie.
Przychodzą 18 urodziny Jasia i znowu przychodzi do taty:
- Tato! Kupujemy samochód! Już się nie wymigasz!
- Synu! Na ch*j ci auto jak ty nawet na rowerku nie umiesz jeździć!?

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na łożu śmierci leży 80-latek - kochany mąż, ojciec i dziadek. Dookoła zebrała się cała rodzina. Żona, wszystkie dzieci, wnuki oraz kilkoro prawnucząt. Wszyscy w milczeniu wpatrują się w sufit tudzież w podłogę, czekając na zbliżającą się chwilę... Nagle ciszę przerywa dziadek i rzecze :
- Zdradzę wam swój największy sekret... Ja naprawdę nie chciałem się żenić i zakładać rodziny. Miałem wszystko: szybkie samochody, piękne kobiety, sporo przyjaciół i kasę na koncie. Ale pewnego wieczoru znajomy rzekł do mnie:
- "Ożeń się i załóż rodzinę bo nie będzie ci miał, kto podać szklanki wody, kiedy będzie ci się chciało pić na łożu śmierci."
Od tego momentu słowa te nie dawały mi spokoju. Postanowiłem radykalnie zmienić swoje życie i ożenić się. Skończyły się wyskoki z kolegami na piwo. Teraz wyskakiwałem tylko do nocnego po gerberki dla was, dzieci moje. Wieczorne dyskoteki z dziewczynami, zamieniły się w wieczorne oglądanie seriali z żoną... Pieniądze z konta zostały roztrwonione na fundusze inwestycyjne dla was kochane dzieci. Swawolne dni sprzed małżeństwa odeszły jak wiatr... I teraz, kiedy leżę na łożu śmierci ...
- Wiecie co?
- Co? - wszyscy zdumieni wpatrują się w staruszka.
- Nie chce mi się pić!
 

  • Like 3
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności