Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, westberg napisał:

Rozbawiło mnie to, że niektórzy wydają 1400$ na słuchawki, a potem podpinają je do odbiorników bluetooth. Ile prądu siedzi w tych mikroskopijnych wzmacniaczykach?

Ja na razie łączę Shury za 1999 dolarów z ES100 za 99 dolarów i bawię się świetnie dopóki nie znajdę źródła, które będzie warte kasy :)

 

SmartSelect_20210107-140747_Messenger.jpg

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Najner napisał:

Ja na razie łączę Shury za 1999 dolarów z ES100 za 99 dolarów i bawię się świetnie dopóki nie znajdę źródła, które będzie warte kasy :)

 

 

SmartSelect_20210107-140747_Messenger.jpg

 

Tam było połączenie iemów z EST, które naprawdę potrzebują dobrego prądu, żeby zagrać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, westberg napisał:

Rozbawiło mnie to, że niektórzy wydają 1400$ na słuchawki, a potem podpinają je do odbiorników bluetooth. Ile prądu siedzi w tych mikroskopijnych wzmacniaczykach?

Każdy słucha tego co chce na tym, na czym chce. I nic nikomu do tego. Takie moje zdanie. :)

 

2 minuty temu, Najner napisał:

Ja na razie łączę Shury za 1999 dolarów z ES100 za 99 dolarów i bawię się świetnie dopóki nie znajdę źródła, które będzie warte kasy :)

Ja dopóki solidnego źródła nie znajdę to słucham ich z V30. Możecie biczować, tragedii nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności