Skocz do zawartości

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zloto. Jak ja uwielbiam jak grubasy wmawiaja sobie ze caly swiat to ich plac zabaw i wszyscy musza sie zgadzac na te zabawy. Praca nad soba - nie.  Treningi i dieta - nie. Zarcie i wpieranie innym ze to oni maja sie zmieniac bo bycie grubym jest cool i sexy - tak.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, John Grado napisał:

Zarcie i wpieranie innym ze to oni maja sie zmieniac bo bycie grubym jest cool i sexy - tak.

O to to to. Nigdy bym nikogo nie obrażał, bo jest gruby, chudy, umięśniony, mało umięśniony, ma zielone włosy itp. 

Ale to przekonywanie całego świata, że tylko nasz pogląd jest prawidłowy, a cała reszta to faszyzm... Żenua.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że to nie jest takie proste, nie każdy gruby jest gruby bo jest leniwy i za dużo żre.
Powody są różne, czasem to wynik choroby, nie zawsze fizycznej , czasem skutek przyjmowania różnych leków.

Jestem gruby, nie ważne, że już dawno nie mam tych swoich ponad 130kg, grubym jest się na całe życie.


Sent from my SM-G970F using Tapatalk

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, wdehe napisał:

Tylko, że to nie jest takie proste, nie każdy gruby jest gruby bo jest leniwy i za dużo żre.
Powody są różne, czasem to wynik choroby, nie zawsze fizycznej , czasem skutek przyjmowania różnych leków.

Jestem gruby, nie ważne, że już dawno nie mam tych swoich ponad 130kg, grubym jest się na całe życie.


Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 

Da się to zaczarować, z pomocą lekarza i bez. Chodzi przeważnie o zaburzenia w gospodarce hormonalnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, wdehe napisał:

Tylko, że to nie jest takie proste, nie każdy gruby jest gruby bo jest leniwy i za dużo żre.
Powody są różne, czasem to wynik choroby, nie zawsze fizycznej , czasem skutek przyjmowania różnych leków.

Nadal nie zmienia to faktu, że otyłość nie jest normą, tylko stanem szkodliwym i wmawianie całej reszcie przy pomocy terroru (pałowanie nietolerancją i faszyzmem), że jest inaczej, to głupota (szkodliwa).

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, wdehe napisał:

Tylko, że to nie jest takie proste, nie każdy gruby jest gruby bo jest leniwy i za dużo żre.
Powody są różne, czasem to wynik choroby, nie zawsze fizycznej , czasem skutek przyjmowania różnych leków.

Jestem gruby, nie ważne, że już dawno nie mam tych swoich ponad 130kg, grubym jest się na całe życie.

Jestem innego zdania, zbilansowana, niskokaloryczna dieta, wysiłek fizyczny i samozaparcie to wszystko, co jest niezbędne do utrzymania prawidłowej wagi ciała. 

 

Dodatkowe kilogramy z powietrza się nie biorą, a dieta cud to.. mniej żreć! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jaro54 napisał:

Jak człowiekowi też dasz na prezent coś odurzającego to reakcja po zażyciu będzie podobna... :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności