Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Takie kobiety istnieją ale jest ich tak mało że trzeba mieć ogromne szczęście, tak jak spotkać faceta który przejdzie ten test poniżej.

Ale tak są takie poznałem 2 takie w pracy. fdca8b5801e6fa63187093b870aed845.jpg

Kabooom!

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Hustler napisał:

Nie wiem co to za owca, ale chyba każdy będzie lepszy niż pies, który ma szczątkową kufę tzn. pysk.

No widzisz, a ja wolę takiego psa, który ma łagodne usposobienie i nie drze ryja bez powodu na wszystkich, i na wszystko. To, czy mu bliżej do natury i czy ma dłuższy pysk, jest mi całkiem obojętne, bo w chowie w niczym to nie przeszkadza, natomiast niezrównoważenie i agresja owszem, wystarczy pierwszy spacer z dorosłym psem-debilem, żeby się o tym przekonać. ;)

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Hustler napisał:

@neonlight Przecież jedno się nie kłóci z drugim. Ja po prostu wyraziłem swoje zdanie na temat kupowania ras psów, które zostały celowo fizycznie upośledzone.

A czy Ty uważasz, że próbując wyperswadować ludziom zakup psa z takim "upośledzeniem", wpłyniesz na ich decyzję, naprawisz świat?! Nie sądzę. ;)

 

Może i nie jest to do końca w porządku, ale i tak nie mamy na to wpływu. A uwierz mi, że miałbyś więcej radości z towarzystwa takiego buldoga, niż np. z jakiegoś nieobliczalnego i głośnego, bliżej przodka, owczarka niemieckiego. ✌😉 Sorki za off-top.✌

 

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności