Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

2 godziny temu, kuman napisał:

Dziś w drodze powrotnej ze szkoły córka (1 klasistka) zapytana w co bawiła się z dziećmi na świetlicy:

 

Tato, bawiliśmy się w kwarantannę 

😷

Z jednej strony śmieszne 😂, a z drugiej smutne😟.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Najner napisał:

https://streamable.com/3cznue

 

Polscy wirtuozi footballu 😂


zapolnialem ze to dziś, zerknę na druga polowe. Naprawdę podziwiam piłkarzy ze jeszcze nie zagrali po zwolnienie Brzeczka..... takie 0-4 może by Boniek potraktował poważnie, ale to morze.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, kuman napisał:

Naprawdę podziwiam piłkarzy ze jeszcze nie zagrali po zwolnienie Brzeczka.

Ja już tylko oglądam mecze tej kadry dla beki, nie wierzę, że nawet po zmianie trenera na jakiegoś profesjonalistę oni zaczną grać na poziomie europejskim.

 

 

received_767013624115449.jpeg

received_1579883792178779.jpeg

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Najner napisał:

Ja już tylko oglądam mecze tej kadry dla beki, nie wierzę, że nawet po zmianie trenera na jakiegoś profesjonalistę oni zaczną grać na poziomie europejskim.

 

Jakoś kilka meczy w tył miałem mocne postanowienie, że obejrzę ich w końcu w akcji. Pomimo dużych chęci zasnąłem w okolicach dziesiątej minuty. :(

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Najner napisał:

Ja już tylko oglądam mecze tej kadry dla beki, nie wierzę, że nawet po zmianie trenera na jakiegoś profesjonalistę oni zaczną grać na poziomie europejskim.

 

 

received_767013624115449.jpeg

received_1579883792178779.jpeg


 

Ja podobnie, na poważnie już nie jestem w stanie. Od wiecznych 27 letnich młodych talentów, po czlapiacyh 30 kilku latków, którym ewidentnie już się nie chce ale nie maja jaj by odejść(wyjątek Piszczek).

 

Patrzac na kluby i ligi w jakich grają nasze orly, to mamy najlepszy eksport w historii . Pytanie czy to przez to iż nasi są tańsi i kupowani na kilogramy....

Mozna i trzeba grać lepiej,co pokazał engel z z eliminacjami do Korei 2012. Mimo iż później sam turniej zawalił to i tak mecz z USA jest najlepszym polskim występem na turnieju mistrzowskim w waapolczesnej historii.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami rodzice potrafią wpadać niespodziewanie do pokoju w najmniej odpowiednim momencie ;)

 

 

Edytowane przez Tytus1988
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy babcia energicznie zdmuchnęła za jednym razem wszystkie 90 świeczek z urodzinowego tortu, wnuki zdały sobie sprawę, że mieszkanie w centrum Warszawy nieprędko się zwolni.

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Najner napisał:

Biedna Marylka 😞

 

Screenshot_20200909-140538.jpg

Moją uwagę zwrócił awatar komentującego ;)

  • Thanks 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności