Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Chlew obesrany ****em przechodzi. Premierro i koronawirusy nie. mp3forum.  Polska. 

Ostatnio w Zgorzelcu wszedłem do Żabki. Ciotka w żabce mówi mi - ubierz maskę. Nie ubiorę bo nie mam. Mówi - zasłoń się koszulką. Patrzę chwilę i wychodzę. Wodę chciałem kupić. Szkoda słów.  Kolega - mistrz polski, europy i świata w kulturystyce  do 90 kg - też nie zakłada. Dość tych korona******lców.  Wy****ne, ile można. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem, że jak jeszcze raz mi to wyskoczy, trafi to do tego wątku... tak się przed chwilą stało ;) Z tymi poradami pasuje idealnie do tego wątku.

 

 

Edytowane przez Tytus1988
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzech nauczycieli za czasów PRL chciało wyjechać za granicę, ale potrzebne im były zaświadczenia od milicji, że mogą opuścić granicę. Poszli więc na komendę i wchodzą po kolei. Pierwszy wszedł nauczyciel z podstawówki i za chwilę wychodzi. Pozostali od razu pytają czy dostał pozwolenie. On na smutny odpowiada, że nie dostał. Wchodzi drugi nauczyciel z liceum. 
Za chwilę wraca i ta sama sytuacja: nie dostał. 
Wchodzi trzeci nauczyciel ze szkoły specjalnej. 
Nie ma go z pięć minut. 
W końcu wychodzi zadowolony, że dostał pozwolenie. 
Koledzy zdziwieni pytają się jak on to zrobił, a on na to mówi tak: 
- Podszedłem do milicjanta, położyłem mu podanie na biurku i mówię mu: 
- Tu podpisz i jeszcze tu i tu, tak jak cię w szkole uczyłem.

 

 

Studentowi straszliwie podobała się koleżanka z roku. Postanowił więc, że doprowadzi "do konsumpcji tego rodzącego się uczucia". Wymyślił plan. Po pierwsze kolacja w dobrej restauracji. Po drugie wizyta u niego na stancji. No i na koniec konsumpcja właściwa. Zaczął wprowadzać plan w życie. Zaprosił dziewczynę do restauracji w Grand Hotelu, siedli przy stoliku, kelner przynosi menu. Tu następuje lekki szok u chłopaka, gdyż dziewczyna wybiera kilka przekąsek, danie właściwe, jakieś wino i to wszystko z "górnego przedziału cenowego". No ale czego się nie robi, żeby zdobyć kobietę. "Odbiję to sobie u mnie na stancji" - myśli student. Gdy kelner dostarcza potrawy i stolik jest już prawie cały zastawiony chłopak pyta: 
- Czy ty zawsze tak dużo jesz? 
- Nie - odpowiada dziewczyna - tylko wtedy gdy mam okres.
 

 

Kolacja, normalna chrześcijańska rodzina. Nagle trzynastoletnia dziewczynka odzywa się: 
- Nie jestem już dziewicą... 
Cisza. Chwila ciszy podczas której można by usłyszeć jak mucha się drapie po tyłku. Nagle rozpoczęło się piekło. 
Ojciec zaczął wrzeszczeć na starszą z sióstr. 
- To twoja wina! Non stop się pier***lisz z tym swoim chłopakiem w pokoju a mała to widzi! 
Matka nie pozostała dłużna. 
- Tak?! Jej wina?! To ty latasz za spódniczkami na ulicy w biały dzień, to ty pie***lisz się z każdą sekretarką, wciąż znajduje na twoim kołnierzu szminkę i kobiece włosy, a Zuzia to wszystko widzi! 
- Taaak?! Nie powiem kto ubiera się jak k**wa, kto prowokuje przechodniów! Co z ciebie za matka!? 
Matka nie słuchała, zwróciła się do małej Zuzi. 
- No cukiereczku, kiedy to się stało? Kto ci to zrobił? 
Mała spoglądała na to wszystko z szeroko otwartymi oczami i wydukała: 
- Pani w szkole - powiedziała, że nie zagram w przedstawieniu Dziewicy tylko Pastereczkę.

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności