Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W pewnej mieścinie był piekarz, który piekł pieczywo nienadające się w ogóle do jedzenia. W sekrecie przed nim zebrali się mieszkańcy i postanowili uradzić co z nim zrobić...
Radzą tak kilka godzin i nic nie mogą wymyślić... w pewnym momencie wstaje kowal, chłop wielki i barczysty jak wól i mówi :
- Może mu jebnę?!...
Na co ludzie mówią:
- Nie no... tak nie można... w końcu mamy tylko jednego piekarza, nie możemy zostać w ogóle bez...
I dalej debatują... za jakiś czas znowu wstaje kowal i mówi:
- To może jebnę stolarzowi... mamy dwóch...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do celi pelnej najgorszych grypsow w zakladzie karnym o zaostrzonym rygorze, trafia dziadek 90 lat. Zabidzony ledwie chodzi. Staruszek zajmuje prycze, wtedy podchodza do niego wszyscy. 

- Dziadu, za co Cie zamkneli?

-Eeee no.... Za figle takie niewinne mnie zamkneli.

- A co Ty tu nam ******lisz dziadu, za jakie figle? Gadaj za co albo c**j w dupę zaraz i tyle!

-No to panowie, moze ja pokaze.

Dziadek podchodzi do szaletu, a w rogu stalo wielkie wiadro z gownem do ktorego zalatwiali potrzeby wiezniowie bo kibel sie zapchal. Podnosi te wiadro, podchodzi do drzwi celi i puka. Wizjer sie otwiera a dziadek "sruuuuu" zawartoscia wiadra przez ten wizjer klawiszowi prosto w twarz. Drzwi za chwile sie otwieraja i wchodzi 6 klawiszy z palami, w tym ten jeden z twarza cala w gownie i mowi:

- No dobra, to teraz bedzie w******l skoroscie tacy chetni na... figle. A Ty sie dziadek odsun pod sciane, zeby Ci sie nie oberwalo przypadkiem za nich.

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pierwszy raz trafił za kratki. Klawisz wprowadza go do celi i zamyka na klucz. Gość rozgląda się i nagle zobaczył współlokatora, wielkiego, tłustego, ogolonego zbira z dziarami na całym ciele
.-Za co tu ku**a trafiłeś? - pyta się zbir.
- Niee.. właściwie to ja pierwszy raz.. w sumie jestem niewinny...
- Dobra... To żeby się na mnie nudziło to pobawimy się w dom! Chcesz być mamą czy tatą?
Gość myśli, cholera, z dwojga złego - chcę być tatą!
- Aaa... Tatą? No dobra! No to teraz tata zrobi mamie loda!!!!

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadzus dal Jasiowi 20zl. Mama mowi do Jasia:

- Jasiu, podziekuj ladnie dziadkowi.

- Ale jak to ladnie? - pyta Jasio

- Powiedz tak jak ja mowie do taty kiedy daje mi pieniadze...

Jasio sie odwraca do dziadka i mowi:

- Daj jeszcze stowe to Ci obciagne.

Edytowane przez John Grado
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności