Skocz do zawartości

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, Elhaz_77 napisał:

Skończyły mi się reakcje, ale dzisiaj gotowałem rosół i to co z niego wyłowiłem wyglądało lepiej.

 

A tutaj eleganckie wesele.

A tutaj spot reklamowy fotografa/kamerzysty/wodzireja (proszę się nie przestraszyć).

 

  • Haha 2
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Na typowe Polskie osiedle w jakimś mieście X, podjeżdża czarne BMW. Wysiada wielki kark, wytatuowany, z łańcuchem na szyi, w dresie. Podchodzi pod okna i zaczyna drzeć mordę:

- Za****ła! Za****ła! Za****łaaaaaaa!

Po chwili z okna na 5 piętrze wychyla się wymalowana jak lalka blondyna z wielkimi buforami i mówi

- Słodziaku, ile razy mam Ci powtarzać... Izabela. Mam na imię Izabela. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę jeszcze raz:

 

Z uwagi na obecne wydarzenia w Stanach Zjednoczonych proszę o powstrzymanie od zamieszczania jakichkolwiek treści "komentujących" owe wydarzenia przede wszystkim w tym temacie jak i na forum mp3store.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, KaszaWspraju napisał:

Przypomnę jeszcze raz:

 

Z uwagi na obecne wydarzenia w Stanach Zjednoczonych proszę o powstrzymanie od zamieszczania jakichkolwiek treści "komentujących" owe wydarzenia przede wszystkim w tym temacie jak i na forum mp3store.

 

Ciekawe że jak są jakieś wojny w Afryce (prawdopodobnie cały czas są tam konflikty) to z regulaminem nie wystrzeliwujesz. 

W RPA od dobrych paru lat dzikusy napadają, porywają, zabijają białych. 

O polowaniach na farmerów nie wspomnę. 

 

  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności