Skocz do zawartości

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

8 godzin temu, Kubasz napisał:

😮

 

 

Temat jest obecnie gorący to wtrącę swoje trzy grosze. Okazało się, że osoby niezwiązane z muzyką potrafią nagrać fajny kawałek, choć na co dzień robią rzeczy totalnie różne. Niezależnie od wykonywanego zawodu - każdy śpiewać albo rapować może, czasem lepiej, a czasem trochę gorzej.

Pozostaje czekać na Vateusza Maowieckiego, a może swoją nawijką zaszczyci nas Jarek albo Tadek. ;)

Edytowane przez KaszaWspraju
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe. Z tymże wg mnie trudność wynika w pierwszej kolejności z tego, że układ kierowniczy w tej odwróconej kierownicy jest mało sztywny, niestabilny, w porównaniu do normalnego układu. Dopiero w drugiej kolejności trudnością jest odwrócenie kierunków. Co udowadnia powrót na "sztywny" układ kierowniczy, 20 minut i opanowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, micbud napisał:

Ciekawe. Z tymże wg mnie trudność wynika w pierwszej kolejności z tego, że układ kierowniczy w tej odwróconej kierownicy jest mało sztywny, niestabilny, w porównaniu do normalnego układu. Dopiero w drugiej kolejności trudnością jest odwrócenie kierunków. Co udowadnia powrót na "sztywny" układ kierowniczy, 20 minut i opanowane.

Ja tam braku sztywności układu nie widzę, normalnie jeździł pewnie z kilkadziesiąt lat i to jest pewnie powodem tak szybkiej nauki "powrotnej"

Dziecko "łapie" dużo szybciej bo nie ma wyuczonych nawyków

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności