Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie bardzo rozumiem krytyki. Owszem to tylko kółka z nierdzewki, ale czy jest powód do śmiechu... 

Myślicie, że komuś kto będzie kupował topowego Maca za 250000pln zadrży ręka podczas podawania pinu? Nie sądzę. 

Ja jakieś pół roku temu kupiłem etui do Astella za 150$ (katalogowo), a to tylko zszyty kawałek skóry. Kiedyś obśmiał bym w tej cenie odtwarzacz mp3...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś już tu gdzieś pisał, że przerabiał temat takich kółek i cena wcale nie jest z sufitu. Ale i tak liczy się efekt marketingowy, a ten jest w tym wypadku wyjątkowo na korzyść apple. P.S. chyba z tymi zerami za maka to przesadziłeś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, waski napisał:

Nie bardzo rozumiem krytyki. Owszem to tylko kółka z nierdzewki, ale czy jest powód do śmiechu... 

Myślicie, że komuś kto będzie kupował topowego Maca za 250000pln zadrży ręka podczas podawania pinu? Nie sądzę. 

Ja jakieś pół roku temu kupiłem etui do Astella za 150$ (katalogowo), a to tylko zszyty kawałek skóry. Kiedyś obśmiał bym w tej cenie odtwarzacz mp3...

Gdybyś miał do wyboru oryginalne etui A&K za 150 baksów oraz identyczne  tylko bez loga/napisu A&K za 20 $(taki sam materiał, dotyk struktura czy co tam jeszcze) 

 

Co byś wybrał? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, waski napisał:

Oj chyb nie... Nie chcę mi się teraz szukać ale z tego, co pamiętam sprzedają topowe w modele w cenie mieszkania w małym miasteczku. 

oj chyba tak. Też mi się nie chce szukać, ale tak to wyglądało cenowo. I nie chyba, tylko na pewno. Któryś dość szanowany forumowicz o tym pisał, że robił takie rozeznanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności