Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

14 minut temu, micbud napisał:

Od tygodnia mam katar. I niby katar nie jest symptomem zarażenia koronaworusem. Ale jednak jest to choroba współistniejąca.

Bedzie nam Ciebie brakowalo ;)

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, roger987 napisał:

Jak się to wszystko skończy, to tak będę wbijał do pubu 
giphy.gif

No ale w domu też możesz pić. Ja tam w domu łoję. Teraz co drugi dzień bo już sił nie mam ;D 

0_1_83509_Rozkmina_przez_pluszowymis.jpg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Spawn napisał:

 

Z tego samego cyklu 

 

 

No kuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuurna, gdyby tak mnie uczyli analizy i algebry na polibudzie, to bym od razu ogarniał i nie męczył się godzinami w domu po zajęciach! Głupi ja...

 

Ostrzeżenie dla ludzi słuchających techno - proszę, zaprzestańcie!

 

technoSatan666KillingBabiesEatingVirgins.PNG

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, ma_x_ym napisał:

1 mld + 1 mld = para miliardów

No i właśnie te idiotki ględziły o wszystkim tylko nie o istocie sprawy. Nie powiedziały czemu parzyste mają parę, że np12 to dwie szóstki. Zamiast tego zaciemniły sprawę mówiąc, że każda kolejna liczba parzysta jest o dwa większa, zapominając ze nieparzysta tez🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, audionanik napisał:

No i właśnie te idiotki ględziły o wszystkim tylko nie o istocie sprawy. Nie powiedziały czemu parzyste mają parę, że np12 to dwie szóstki. Zamiast tego zaciemniły sprawę mówiąc, że każda kolejna liczba parzysta jest o dwa większa, zapominając ze nieparzysta tez🤪

Natomiast mój pięciolatek odkrył niedawno bardzo oczywistą prawdę, a mianowicie, że liczba 160 to "sto sześćdziesiąt zero".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności