Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Międzynarodowy kongres feministek. Na podium wchodzi jedna z delegatek i rzuca hasło.
- Siostry, dość wyzysku. Nie będziemy im prać i gotować. Uchwałę przyjęto jednogłośnie.
Na kolejnym spotkaniu wojowniczych pań, delegatki dzielą się swymi spostrzeżeniami.
Zaczyna Angielka. - Wróciłam do domu i mówię: John, od dzisiaj nie piorę i nie gotuję.
Pierwszego dnia - nic nie widzę, drugiego dnia - nic nie widzę, trzeciego dnia - widzę -
gotuje jajko. Sala zatrzęsła się od oklasków.
Na mównicę wchodzi Francuzka. - Wróciłam do domu i mówię: Pierre, od dzisiaj nie piorę i
nie gotuję. Pierwszego dnia - nic nie widzę, drugiego dnia - nic nie widzę, trzeciego
dnia widzę - pierze majtki. Owacje na stojąco.
Na podium wchodzi Rosjanka. - Wróciłam do domu i mówię: Iwan, od dzisiaj nie piorę i nie
gotuję. Pierwszego dnia - nic nie widzę, drugiego dnia - nic nie widzę, trzeciego dnia
nadal nic nie widzę. Czwartego dnia - zaczynam widzieć na prawe oko.

sprzątanie.jpg

noga.jpg

bestie.jpg

skręt.jpg

  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, espe0 napisał:

IMG_20200324_204917.jpg

To w końcu rozumiem, czemu Wielmożna Poczta się wypięła i ogłosiła dziś, że osobom na kwarantannie nie dostarcza przesyłek. Nie, bo nie. A przecież po prostu nikomu nie dostarcza, tylko jak to: adresatowi na kwarantannie wydać awizo- zaproszenie do placówki? Niepolitycznie 😈

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Najner napisał:

Na pewno nie czyste, gość jest wystrzelony jak po jakimś dziwnym spidzie. Celowałbym w jakiś syf w dopalaczach, proszę nie oczerniać LSD :D 

 

 

 

 

Tak jest, LSD jest jedną z najmniej groźnych substancji psychoaktywnych. W klasyfikacji szkodliwości używek LSD zajmuje miejsce czternaste z dwudziestu, podczas gdy alkohol piąte.

Powiedziałbym produkt EKO he, he

3 minuty temu, John Grado napisał:

Ale śmiechawa dzisiaj w formie a lajków nie mam :( 

 

Nie marudź, dałem przecież.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowożeńcy. Noc poślubna. Mąż napełnia wannę wodą i zanurza w niej żonę, aż ta mało ducha nie wyzionie. I tyle, seksu nie ma. Druga noc - to samo. Trzecia - to samo. Czwarta - to samo.

W końcu żona dzwoni do swojej matki i żali się na sytuację.

Matka na to:
- Przecież wiedziałaś, że wychodzisz za wulkanizatora, to co się dziwisz? Dziury szuka.

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez komentarza 
fqajaeynypo41.thumb.jpg.698070f06328ace573221099e0fc415e.jpg
To powinno pokazywać się przy rejestracji, pewna część zrezygnowałaby.

Może też pomoc po lekkim zmodyfikowaniu ostatnia pozycje na początek, och ile ludzi wyzdrowieje ;)

- Tapatalk

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności