Skocz do zawartości

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

4 godziny temu, audionanik napisał:

He he, niestety coś w ten deseń.

A ja w wieku 7 lat poginałem sam z kluczem na szyi, sam latałem starym po fajki i sobie po mleko; sam jeździłem empekiem z Bronowic do Podgórza, podobnie jak większość moich kolegów z podstawówki.

 

Zuch! Teraz jesteś 2 lata starszy, klucz w kieszeni nosisz i fajki starym już podbierasz? :D

 

received_229857858066610.jpeg

Edytowane przez Spawn
  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i coraz więcej widać osób jak się dezynfekuje alkoholem. Tym to żaden koronawirus niestraszny - warunek jeden - utrzymywać odpowiednio wysoki poziom alkoholu, do zabicia koronawirusa we krwi :D . Minimum 2 promile alkoholu we krwi :D , a zaleca się tak od 2,3 do 2,7 :D . Trzeba mieć alkohol odpowiednio wcześniej odmierzony, bo można pogubić się potem w proporcji :D  i można zażyć za mało albo za dużo :D .

 

Pora na puentę :P:D Tym ze słabą wolą może być ciężko, bo tu trzeba będzie silnej woli.

Edytowane przez Introverder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marek_m napisał:

Węgiel czy węglowodany uznano za polityczne :D 

 

Ale kto miał czytać, przeczytał :) , a przynajmniej część :) .

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Introverder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, marek_m napisał:

Węgiel czy węglowodany uznano za polityczne :D 

 

To  było już tłumaczone np. przez SławkaR. Ja nie mam ochoty oglądać tu żadnych polityków, obojętne z której opcji, i zdaje się nie ja jeden. Dlatego ten postulat został uwzględniony w Regulaminie Forum, choć nie tylko z tego względu. Post owszem, był zabawny, ale jak dla mnie to i tak na otarcie łez bardziej dla tych, co im nie do śmiechu od 2015-go. ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podróżnik w czasie - przybywam z przyszłości który jest rok?

 

Ja - epidemia korona wirusa!!!

 

Podróżnik w czasie - no ok, ale który to rok epidemii?

Edytowane przez espe0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności