Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Idzie młoda dziewczyna po parku, nagle zauważa leżące 100zł.
Co za szczęście - pomyślała - znalazłam stówę.
Schyliła się, żeby podnieść i wtedy poczuła, że nie znalazła, tylko zarobiła.

 

 

Dwaj kumple siedzą przy piwku w knajpce i rozmawiają.
- Wiesz, seks z moją żoną jest ostatnio coraz gorszy. Jeszcze trochę i chyba całkiem przestaniemy się kochać...
- Chłopie, gdyby moja żona nie spała z otwartymi ustami... To w ogóle zapomniałbym co to seks!

 

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Weird_O napisał:

Jakieś 3/4 z tego to imo niestety prawda... zawód.

 

Ok boomer :D 

 

Ciągle tylko czytam, że serial fajnie się ogląda ale z książką się nie zgadza, więc wszyscy są zawiedzeni. Tymczasem serial w odróżnieniu od gry ma błogosławieństwo Sapkowskiego, z którym pani reżyser ochoczo współpracowała, co moim zdaniem po tych wszystkich przebojach z cd projektem jest teraz najważniejsze. A że twórcy serialu dodali coś od siebie, to akurat było do przewidzenia. Film to przecież połączenie wizji scenarzysty, reżysera oraz producentów. Wiernej adaptacji książki i tak zrobić się nie da (każdy ma własne wyobrażenie świata opisanego w książce). Kalka gry też byłaby kiepskim pomysłem.

 

ovi4z3j1zp731.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początek ok. Moim największym zawodem był finał Bitwy o Sodden...
Gry mimo, że nie miały błogosławieństwa Sapka były bardziej spójne przyczynowo-skutkowo i fabularnie xD
Całościowo było całkiem ok... na pewno lepiej niż się spodziewałem :F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności