Skocz do zawartości

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Przypomniało mi się teraz. Z życia wzięte, konkretnie z pracy. Mamy w robocie takiego Pawła, młody koleś, luzak straszny. Dają go na montaż do skręcania jakichś wózków czy tam czegoś. Facet do niego mówi: 

- Zdejmij rękawiczki to Ci się będzie lepiej robić. 

Na to Paweł do niego:

- Zdejmij sobie buty to Ci się będzie lepiej stać. :D

Pompeczka :D 

A wy dalej myślicie że to miecz świetlny? ;) 

0_1_97869_Gwiezde_wojny_przez_pluszowymis.jpg

0_1_97430_Slodki_piesek_przez_pluszowymis.jpg

Edytowane przez John Grado
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne i fachowe/instruktażowe wyjaśnienie definicji "ass to mouth" :D  odnośnie historyjki z pieskiem :D . Wersja objaśniająca dla dzieci z dodanym pośrednikiem w transporcie ładunku.

 

Odnośnie historii z Jedi: "There is no peace, there is only passion" :) . The Force is strong in her. A powerful climax she will receive.

Edytowane przez Introverder
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Undertaker napisał:

Wygląda jakoś tak bardziej psychopatycznie. Strach się bać :D

On się przekręca w grobie :D Strach się bać bo zaświatów może wrócić i znowu porządki po swojemu zacznie robić :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się gadać o panu H., ale on chyba bardzo lubił pieski. Nie wiem, jakim kolorem określa się miłość do zwierząt albo/i psów :D .

 

A tutaj coś więcej o "ass to mouth" :D 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Introverder
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię kota - Hultaj?  :D:) 

 

 

Mężczyźni są lepszymi kucharzami od kobiet. Mężczyzna dwoma jajkami, jedną kiełbasą i odrobiną majonezu jest w stanie zapełnić kobiecy brzuch na dziewięć miesięcy. :D 

 

On i ona siedzą blisko siebie na kanapie. Dzwoni telefon. Ona odbiera: - Kto dzwonił? - Mój mąż. - O! Co mówił? - Że spóźni się do domu, bo gra z tobą w brydża...

 

 

Syn wraca do domu nad ranem. W ten ojciec od progu wyskakuje z pytaniem:
- Gdzie byłeś?
- Tato! Miałem swój pierwszy raz!- odpowiada zadowolony syn.
- Aaa, to co innego, siadaj, napij się Whisky, zapal sobie... - odpowiada równie podniecony ojciec
- Whisky chętnie, papierosa też, ale usiąść, nie usiądę.

Edytowane przez Introverder
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na pierwsze Hultaj, a na drugie Kitler. Biedny kot :D . Życia może nie ma, bo każdy się na niego gapi :D . A niektórym jak się źle kojarzy to go szczuje psem jeszcze może :P:D . Wiem, to nie jest śmieszne :D:) .

Edytowane przez Introverder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności