Skocz do zawartości

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Z tymi 5 zł to jakaś zorganizowana akcja? :):D . Czy taka akcja, że dajesz piątaka? :D:D 

 

Ta z bankami to w ogóle żart. Np. konta, które mają tak, że jak chcesz przekazać pieniądze bankowi - to bank za to pobiera od Ciebie prowizję za przekazanie :D .

 

Ciekawe co za właściciel wymyślił zabawkę dildo dla kotów :D . Chyba miał za dużo czasu wolnego :P:D  .

Edytowane przez Introverder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Introverder napisał:

Z tymi 5 zł to jakaś zorganizowana akcja? :):D . Czy taka akcja, że dajesz piątaka? :D:D 

 

Ta z bankami to w ogóle żart. Np. konta, które mają tak, że jak chcesz przekazać pieniądze bankowi - to bank za to pobiera od Ciebie prowizję za przekazanie :D .

 

Ciekawe co za właściciel wymyślił zabawkę dildo dla kotów :D . Chyba miał za dużo czasu wolnego :P:D  .

Jest taka akcja że jesteś cwaniak i Ty dajesz 30zł a nie piątaka :D

 

0bde274216b262ff3d2269414b89edbc.jpg

  • Like 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha

 

Z tą świnką to fajnie wymyślili. Chodź sądzę, że jak do wszystkiego można się przyzwyczaić :D . Na polityków pewnie nie działa. :D . Ale za pomysłowość należy się pochwała :D . Dzieci z kolei mogłaby laleczka Chucky taka jak np. w "Child's Play" z 2019 (tzn. taka co nie sieka wszystkiego co się rusza w razie co ;) ), ew. Danio  :) . Problem, że po jakimś czasie przestałoby pewnie działać, choć taki Danio to jest na tyle obleśny, że mógłby spełniać swoje zadanie.

 

A w sumie co tam:

 

 

 

I ten tekst: Are we having fun now? :D Piosenka też wymiata, była w innym dziale, ale tu bardziej pasuje. Mark Hamill podkładał głos ;) .

 

Oryginału do tej pory nigdy nie obejrzałem, ale może zrobię wyjątek z ciekawości, choć ta pierwotna lalka była naprawdę creepy :P . Ta w remake'u to taką wydaje się wersją, która nawet może budzić sympatię (szczególnie wyłączona :D ).

Edytowane przez Introverder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda funkcjonowanie i kultura większości firm można zaobserwować na następującym doświadczeniu:

Umieść 5 szympansów w jednym pokoju. Zawieś banana przy suficie i ustaw drabinę pozwalającą dotrzeć do banana. Upewnij się, że nie ma innego sposobu by schwytać banana. Zainstaluj system, który będzie miał za zadanie wylać lodowatą wodę w całym pomieszczeniu (oczywiście przez sufit) jak tylko któryś z szympansów zacznie wchodzić po drabinie. Szympansy szybko się nauczą, że nie należy wdrapywać się na drabinę. Po jakimś czasie wyłącz system "polewania lodowatą wodą". Teraz zastąp jednego z szympansów na nowego. Ten ostatni wejdzie po drabinie i nie wiedząc czemu dostanie wpier**l od innych. Zastąp jeszcze jednego ze starych szympansów nowym. Ten też dostanie wpier**l, i to szympans nr 6 (ten, który był przed nim wprowadzony) będzie bił najmocniej. Kontynuuj wymianę starych szympansów na nowych, aż będą sami nowi. Zauważysz, że żaden z nich nie będzie się starał wchodzić na drabinę, a jeżeli trafi się jeden, który o tym choćby pomyśli, to na pewno dostanie wpier**l od pozostałych. Najgorsze jest to, że żaden z nich nie wie dlaczego. Tak też rodzi się funkcjonowanie i kultura firmy. Teraz wiesz jaki jest proces, dlaczego przyśpiesza się wymianę "dinozaurów" na "młodych", dlaczego nie dostaniesz banana, i dlaczego twój współpracownik staje się twoim najgorszym wrogiem!

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlag mnie trafiał przez to ****o na lato jak jeździłem do roboty . Co druga piosenka w radio: Despaczittoooooo. Kurła.

 

2ec5000e5059c6f942c55ee93d339734.jpg

Edytowane przez John Grado
  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, John Grado napisał:

Szlag mnie trafiał przez to ****o na lato jak jeździłem do roboty . Co druga piosenka w radio: Despaczittoooooo. Kurła.

Ja nie mam nawet podłączonej anteny do radia samochodowego - lepiej zapobiegać. :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Synek pyta:
- Mamo, jestem Cyganem tak jak ty, czy Żydem tak jak tatuś?
- No Cyganem, masz piękne oczy, oliwkową skórę, więc jesteś Cyganem.
Synek idzie do ojca i pyta:
- Tato, jestem Żydem tak jak ty, czy Cyganem tak jak mamusia?
- No Żydem. Nosisz jarmułkę, jesteś obrzezany... No, ale o co ci właściwie chodzi?
- A bo wiesz, kolega sprzedaje rower i zastanawiam się, czy się targować, czy go po prostu zapie*dolić.

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności