Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, SlawekR napisał:

I to jest właśnie klasyczny przykład dlaczego wstawki polityczno-światopoglądowe są i powinny być zabronione w regulaminie.

Jeden durny mem, a już zaczyna się jazda....

 

 

 

Jaka jazda? Normalna klaryfikacja w oparciu o derywację. Bez prezentowania poglądów politycznych oraz światopoglądu. A że mem durny, to nie moja wina. Gdyby nie był durny, to bym się nie odnosił. Logiczne, nie?

Edytowane przez westberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

27 minut temu, westberg napisał:

 

Jaka jazda? Normalna klaryfikacja w oparciu o derywację. Bez prezentowania poglądów politycznych oraz światopoglądu. A że mem durny, to nie moja wina. Gdyby nie był durny, to bym się nie odnosił. Logiczne, nie?

 

Nie to absolutnie nie jest logiczne. I to niezależnie jak mądrych i skomplikowanych słów nie użyjesz, to nie będzie logiczne, nie w tym wątku i nie na tym forum. Widziałeś aby jego tytuł? Taka konwersacja to zwykły offtop. Ludzie tu nie szukają tego typu wynurzeń i co ktoś sądzi na dany temat, polityczny, swiatopoglądowy, gospodarczy etc.

Chyba Ci się tematy i fora pomyliły..... i to niezależnie od klaryfikacji i derywacji, tia.

 

 

2102524123_wujekciocia.jpg.28a4f0cea9af66be1541e13f48e9da0d.jpg

Edytowane przez SlawekR
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, SlawekR napisał:

 

Nie to absolutnie nie jest logiczne. I to niezależnie jak mądrych i skomplikowanych słów nie użyjesz, to nie będzie logiczne nie w tym wątku i nie na tym forum. Widziałeś aby jego tytuł? Taka konwersacja to zwykły offtop. Ludzie tu nie szukają tego typu wynurzeń i co ktoś sądzi na dany temat, polityczny, swiatopoglądowy, gospodarczy etc.

Chyba Ci się tematy i fora pomyliły.....

 

 

 

 

Do mnie ta mowa? Zapytaj się tego Kolegi, który wrzucił ten mem, czy widział tytuł wątku. Moim zdaniem jest to mem zdecydowanie nieśmieszny, za to poruszający kwestie polityczne, prawne i ekonomiczne. A przecież ludzie tu nie szukają tego typu wynurzeń i co ktoś sądzi na dany temat, polityczny, swiatopoglądowy, gospodarczy etc. Nieprawdaż? To łaskawie zejdź ze mnie i zmoderuj ten wątek pod kątem jego pożądanej treści, tak żeby ludzie nie znajdowali tu nieśmiesznych żartów, żartów prowokacyjnych, głupich lub wyjętych nie wiadomo skąd.

 

Wtedy pogadamy czy moje reakcja jest logiczna, czy nie. Albo i nie pogadamy.

Edytowane przez westberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, westberg napisał:

Moim zdaniem jest to mem zdecydowanie nieśmieszny

A mnie śmieszy.

Tytuł wątku jest "Trochę śmiechu" a nie "trochę mądrości"... i może koniec tego offtopu?

 

Mam nadzieję, że to nie urazi niczyich poglądów politycznych, religijnych czy światopoglądowych.

69864328_1300950550075095_2395436190217011200_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Jot R napisał:

A mnie śmieszy.

Tytuł wątku jest "Trochę śmiechu" a nie "trochę mądrości"... i może koniec tego offtopu?

 

Mam nadzieję, że to nie urazi niczyich poglądów politycznych, religijnych czy światopoglądowych.

69864328_1300950550075095_2395436190217011200_n.jpg

Jeżeli widzisz tu żart, to znaczy, że żyjesz z kieszonkowego. Hahaha, oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, westberg napisał:

 

Do mnie ta mowa? Zapytaj się tego Kolegi, który wrzucił ten mem, czy widział tytuł wątku. Moim zdaniem jest to mem zdecydowanie nieśmieszny, za to poruszający kwestie polityczne, prawne i ekonomiczne. A przecież ludzie tu nie szukają tego typu wynurzeń i co ktoś sądzi na dany temat, polityczny, swiatopoglądowy, gospodarczy etc. Nieprawdaż? To łaskawie zejdź ze mnie i zmoderuj ten wątek pod kątem jego pożądanej treści, tak żeby ludzie nie znajdowali tu nieśmiesznych żartów, żartów prowokacyjnych, głupich lub wyjętych nie wiadomo skąd.

 

Wtedy pogadamy czy moje reakcja jest logiczna, czy nie. Albo i nie pogadamy.

 

Mój komentarz odnosił się do całego zdarzenia, nie do jednego Twojego wpisu, oczywistym jest że mem łamiący regulamin był pierwszy. Dlatego napisałem pod dyskusją, a nie cytując konkretny wpis. Sam stwierdziłeś że wpis jest nieśmieszny, polityczny etc. A skoro tak, to po co odnosić się do jego treści i polemizować z autorem,  zamiast zareagować stanowczym protestem przeciwko jego zamieszczeniu w ogóle. Świadomie, czy nieświadomie, dałeś się wkręcić w trollingowy wpis i przyczyniłeś się do nakręcenia g...burzy. Nie chcesz, żeby Tobie się dostawało, to nie wchodź na "linię strzału", że tak to ujmę. A pretensje o moderację to nie do mnie, bo ja nie mam takiej mocy sprawczej. Przyjdzie mod to zrobi porządek. Autor mema swoje zarobi na garba. Z tym też nie ma co dyskutować i polemizować, dlatego nawet nie próbowałem.

Natomiast zawsze zareaguję, na choćby najdrobniejsze przejawy tego od czego uciekłem z Audiostereo, gdzie ludzie zamiast ze sobą rozmawiać, warczą na siebie i szczekają. I pewnie nie tylko ja, ale i inni, nie mają ochoty aby taka rzeczywistość stamtąd dogoniła nas tutaj. I to tyle w kwestii logiczności reakcji. Do Ciebie nic nie mam, ale przemyśl to na spokojnie czy logiczniejszą reakcją była polemika z treścią drętwego wpisu i to polemika na zasadzie personalnych odnośników, czy nie lepiej było generalnie zaprotestować przeciwko takim wrzutkom.

 

A  w temacie, z mojej branży:

 

- Co mówi elektryk do przyjaciela ?
- Będziemy w kontakcie

- Czy mieszkańcy Marsa mają prąd elektryczny?
- Nie, bo nie mają uziemienia.

Edytowane przez SlawekR
  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewna kobieta poszła na operację plastyczną swych części intymnych.

Budzi się rano i patrzy - na stoliku dwa bukiety kwiatów.

Pyta pielęgniarki: 

- od kogo te kwiaty?

Pielęgniarka:

- pierwszy bukiet od męża w podziękowaniu że się pani zdecydowała i wyszło pięknie.

...a drugi z oddziału pediatrycznego od małego Kazia w podziękowaniu za nowe uszy.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do eleganckiej restauracji wchodzi damulka, siada przy stoliku i u
kelnera zgietego w ukłonach zamawia kawę. A gdy ją już dostaje
kilkakrotnie podnosi do ust i krzywiąc się z niesmakiem opuszcza na
dół. W końcu woła kelnera i zniesmaczona mówi
- Kelner, ta kawa cuchnie męskim przyrodzeniem!
Ten podnosi filiżankę ze stolika, kilkakrotnie wącha i odstawia
mówiąc:
- Pani będzie łaskawa wziąć filiżankę w drugą rękę.
 

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też mam skojarzenia, toż to etui jak te od mister Spikersa, a co? 😜

 

Edytowane przez Weird_O
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności