Skocz do zawartości

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Szczerze mówiąc zaczyna mnie irytować wklejanie dowcipów politycznych i religijnych, szczególnie że zawsze jedna i ta sama opcja się produkuje na ten temat - znamienne. Regulamin Forum zabrania rozmów o polityce i religii. Od teraz zamiast zgłaszać, zacznę sam to wywalać.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że mniej więcej było 50-50. Widziałem chyba tyle samo razy Wałęsę co i Dudę. Ale TAK - bez polityki i religii byłoby idealnie...


Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, majkel napisał:

Szczerze mówiąc zaczyna mnie irytować wklejanie dowcipów politycznych i religijnych, szczególnie że zawsze jedna i ta sama opcja się produkuje na ten temat - znamienne. Regulamin Forum zabrania rozmów o polityce i religii. Od teraz zamiast zgłaszać, zacznę sam to wywalać.

Nie wiedziałem, że to łamie regulamin. W takim razie można usunąć. Ja osobiście podchodzę z dużym dystansem do tego typu żartów, ale rozumiem że to może być dla niektórych w pewnym stopniu ofensywne. Chociaż to samo można powiedzieć  o seksistowskich żartach, które tutaj pojawiają się nagminnie...

Edytowane przez THABAL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, majkel napisał:

Szczerze mówiąc zaczyna mnie irytować wklejanie dowcipów politycznych i religijnych, szczególnie że zawsze jedna i ta sama opcja się produkuje na ten temat - znamienne. Regulamin Forum zabrania rozmów o polityce i religii. Od teraz zamiast zgłaszać, zacznę sam to wywalać.

 

@THABAL To że ludziom przy takich tematach nerwy puszczają i później syf się robi w wątkach , to jedna sprawa. Jest jeszcze drugi aspekt, z którego mało kto sobie zdaje sprawę. 99% wstawek obśmieszających polityków robią za kasę agencje PR. Później zwykli ludzie, to dystrybuują w różnych miejscach, na forach itp. na zasadzie działania virali.  I przyczyniają się do realizacji płatnej kampanii. I robią to całkiem nieświadomie, często w dobrych intencjach. Tyle że nie liczą się intencje, bo dobrymi intencjami jest piekło wybrukowane, liczą się skutki. I nie ma powodu abyśmy świadomie, czy też nie, stawali się bezwolnymi narzędziami w rękach specjalistów od marketingu politycznego. Szczególnie teraz przed wyborami, gdzie takie kampanie marketingu politycznego będą nasilone.

 

Następnym razem jak się chce wstawić coś, warto się zastanowić skąd się to w ogóle mogło wziąć, a przy polityce trzeba uważać podwójnie, bo prawdopodobieństwo że źródłem jest płatny marketingowiec od polityki jest bardzo duże, szczególnie teraz. Nie bez powodu gruba kasiora idzie na taki marketing i gdzieś tego skutki muszą się objawić.

Edytowane przez SlawekR
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, majkel napisał:

Szczerze mówiąc zaczyna mnie irytować wklejanie dowcipów politycznych i religijnych, szczególnie że zawsze jedna i ta sama opcja się produkuje na ten temat - znamienne. Regulamin Forum zabrania rozmów o polityce i religii. Od teraz zamiast zgłaszać, zacznę sam to wywalać.

W memie wyżej nie widzę żadnej polityki. To nie wina Pana Prezydenta Dudy, że jest tak dobrym materiałem zdjęciowym na robienie memów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, THABAL napisał:

Nie wiedziałem, że to łamie regulamin. W takim razie można usunąć. Ja osobiście podchodzę z dużym dystansem do tego typu żartów, ale rozumiem że to może być dla niektórych w pewnym stopniu ofensywne. Chociaż to samo można powiedzieć  o seksistowskich żartach, które tutaj pojawiają się nagminnie...

Moim zdaniem łamie. Dzięki za zrozumienie. 

 

1 godzinę temu, pawelekdabek napisał:

W memie wyżej nie widzę żadnej polityki. To nie wina Pana Prezydenta Dudy, że jest tak dobrym materiałem zdjęciowym na robienie memów. 

Znam znacznie wdzięczniejsze obiekty niż Pan Prezydent, ale mnie nie świerzbi, choćby z powodów, jakie wymienił @SlawekR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
[mention=78924]THABAL[/mention] To że ludziom przy takich tematach nerwy puszczają i później syf się robi w wątkach , to jedna sprawa. Jest jeszcze drugi aspekt, z którego mało kto sobie zdaje sprawę. 99% wstawek obśmieszających polityków robią za kasę agencje PR. Później zwykli ludzie, to dystrybuują w różnych miejscach, na forach itp. na zasadzie działania virali.  I przyczyniają się do realizacji płatnej kampanii. I robią to całkiem nieświadomie, często w dobrych intencjach. Tyle że nie liczą się intencje, bo dobrymi intencjami jest piekło wybrukowane, liczą się skutki. I nie ma powodu abyśmy świadomie, czy też nie, stawali się bezwolnymi narzędziami w rękach specjalistów od marketingu politycznego. Szczególnie teraz przed wyborami, gdzie takie kampanie marketingu politycznego będą nasilone.
 
Następnym razem jak się chce wstawić coś, warto się zastanowić skąd się to w ogóle mogło wziąć, a przy polityce trzeba uważać podwójnie, bo prawdopodobieństwo że źródłem jest płatny marketingowiec od polityki jest bardzo duże, szczególnie teraz. Nie bez powodu gruba kasiora idzie na taki marketing i gdzieś tego skutki muszą się objawić.
Natomiast z powodu ILOŚCI takich rzeczy można zobaczyć jakich metod używa partia przeciwna do atakowanej.

Jak bardzo ludzie są podatni na mechanizmy sterowania opinią publiczną.

pisane mobilnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności