Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

co-powiesz-na-500-pln-za-spotkanie-a-co-mialoby-sie-dziac-na-tym-spotkaniu-to-co-bys-chciala-w-koncu-placisz.jpg

Wiadomość dnia - Jarosław Gowin świętuje 6 rok odkąd przeszedł z PO do PIS. Robiąc to podniósł średnią IQ w obu partiach.

9c482ecb688d2d7cea91472b05650138.jpg

Edytowane przez KaszaWspraju
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

27 minut temu, Jimmi Dragon napisał:

 

 

Albo jestem tępy albo mam dziś problem z zatrybieniem. Nic śmiesznego nie zauważyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Jaro54 napisał:

Albo jestem tępy albo mam dziś problem z zatrybieniem. Nic śmiesznego nie zauważyłem

 

Aktor (Borys Szyc), który najlepiej się sprawdza w komediach i graniu tępaków (nie mówię, że sam nim jest. Po prostu taką ma fizjonomię, mimikę), wciela się w rolę Piłsudskiego. To niestety nie ma prawa się udać. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Jimmi Dragon napisał:

 

Aktor (Borys Szyc), który najlepiej się sprawdza w komediach i graniu tępaków (nie mówię, że sam nim jest. Po prostu taką ma fizjonomię, mimikę), wciela się w rolę Piłsudskiego. To niestety nie ma prawa się udać. 

No to fakt :D tak samo jak Al Bundy i Jaś Fasola grający w poważnych filmach (a było ich kilka) - nie da się tego oglądać :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności