Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No dobra, niech będzie, najwyżej kasza mi da ostrzeżenie :D Uwaga:

 

Siedzi moderacja forum mp3 w wannie razem z adminem. Nagle z pod wody wypływa kondom. Admin się odwraca do tyłu i pyta modów: który pierdnął?

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, waski napisał:

Żona do męża.. A wiesz, że byk może raz za razem?

Tak... Tylko trzeba mu krowy wymieniać...

Przy jednej dziurze to i kot zdechnie co? ;) Żarty żartami, nigdy nie preferowałem skoków w bok itp, ale prawda jest taka że człowiek lubi emocje a pożądanie w stałym związku się wypala. Jak wszystko. Co Pan zrobisz? Dochodzisz do momentu - albo żądze albo uczucia i zasady. Nic Pan nie poradzisz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem coś w tym stylu jakiś czas temu.  Porażka. Nie było o czym gadać. W sumie to nic nie było. I skończyło szybko ot tak. Nie chciałem nawet jej więcej widzieć więc napisałem tak żeby zrozumiała przekaz i sprawa zakończona. Dziewczyna zobaczyła mnie na siłce bez koszulki  i zgłupiała a ja byłem jeszcze głupszy że się w to wepchałem. Stary a głupi. 

2 minuty temu, Nicodem napisał:

Ile trwa wygrzewanie?

W przypadku który opisałem tydzień. Odeszła mi ochota na wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, John Grado napisał:

Przy jednej dziurze to i kot zdechnie co? ;) Żarty żartami, nigdy nie preferowałem skoków w bok itp, ale prawda jest taka że człowiek lubi emocje a pożądanie w stałym związku się wypala. Jak wszystko. Co Pan zrobisz? Dochodzisz do momentu - albo żądze albo uczucia i zasady. Nic Pan nie poradzisz.

"(...) albo żądze albo uczucia i zasady (...)" 

Albo kredyt hipoteczny.

  • Like 2
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, waski napisał:

"(...) albo żądze albo uczucia i zasady (...)" 

Albo kredyt hipoteczny.

No na domek i dzieci. Albo i nie. Na flagowce ulubionego producenta ;) Wybierz swoje demony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, chico99 napisał:

to wszystko nie jest śmieszne.

Moim zdaniem jest. Samo życie, a życie pisze najlepsze scenariusze :) Ciebie to nie posądzałem o brak dystansu do życia skoro stwierdziłeś raz że lubisz asertywnych gości :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, John Grado napisał:

Moim zdaniem jest. Samo życie, a życie pisze najlepsze scenariusze :) Ciebie to nie posądzałem o brak dystansu do życia skoro stwierdziłeś raz że lubisz asertywnych gości :D

 

Eeee to nie tak. W tym wątku trza się śmiać pełną gębą, a nie z sentymentem przez łzy.

Ten wątek służy do poprawiania nastroju. Przynajmniej mi.

 

Służę przykładem:

 

 

 

biedra.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, chico99 napisał:

Eeee to nie tak. W tym wątku trza się śmiać pełną gębą, a nie z sentymentem przez łzy.

Okej, spróbuję. No to pchamy ten grajdołek dalej ;)

cbc32810a6e7566ae6ff5961b4a9c45c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności