Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

[mention=79557]Melo2573[/mention] po rozstaniu z narzeczoną spokojnie mogłem odłożyć trochę grosza ;)
 
Jak ja się rozstałem kiedyś z jedną narzeczoną na pół roku przed ślubem to po kolejnym półtora roku okazało się to być najlepszą rzeczą w moim życiu. Dziś mam dwie 11 letnie córki (tak, bliźniaczki), super żonę i ułożone życie na maksa. Miało być pięknie, jest o niebo lepiej.


Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

  • Like 7
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

3 minuty temu, Nicodem napisał:

Jak ja się rozstałem kiedyś z jedną narzeczoną na pół roku przed ślubem to po kolejnym półtora roku okazało się to być najlepszą rzeczą w moim życiu. Dziś mam dwie 11 letnie córki (tak, bliźniaczki), super żonę i ułożone życie na maksa. Miało być pięknie, jest o niebo lepiej.


Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
 

Zazdroszczę Ci jaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Peeping_Tom trzymam za słowo :)

 

@Nicodem gratuluję i cieszę się, że się Tobie powiodło :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Synek zostaw ten komputer, bo go wyrzucę"
godzinę później
"Mówiłem że to zrobię"

A potem mamy takie aukcje na allegro :D
https://allegro.pl/oferta/asus-rog-g752vs-i7-6700hq-16gb-gtx-1070-po-upadku-8382639864

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, music hunter napisał:

"Synek zostaw ten komputer, bo go wyrzucę"
godzinę później
"Mówiłem że to zrobię"

A potem mamy takie aukcje na allegro :D
https://allegro.pl/oferta/asus-rog-g752vs-i7-6700hq-16gb-gtx-1070-po-upadku-8382639864

 

Najlepszy jest fragment w opisie aukcji: "(...)ponieważ wypadł z balkonu z 1 pietra wskutek czego wyglada jak wygląda(...)" (zachowana oryginalna pisownia). Z tego, co mi wiadomo, to laptop sam z siebie nie jest w stanie wypaść. Udział osoby trzeciej, która go wyrzuciła, jest pewny ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Tytus1988 napisał:

 

Najlepszy jest fragment w opisie aukcji: "(...)ponieważ wypadł z balkonu z 1 pietra wskutek czego wyglada jak wygląda(...)" (zachowana oryginalna pisownia). Z tego, co mi wiadomo, to laptop sam z siebie nie jest w stanie wypaść. Udział osoby trzeciej, która go wyrzuciła, jest pewny ;) 

Mnie dziwi, że sprzedaje bez zasilacza. Raczej go gdzieś znalazł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, krz napisał:

Mnie dziwi, że sprzedaje bez zasilacza. Raczej go gdzieś znalazł.

 

Pozostał zapewne w gniazdku, gdy prawdopodobnie po przegranej w CS-ie lub innej grze, laptop rozstał się z zasilaczem i "wypadł";)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Tytus1988 napisał:

 

Pozostał zapewne w gniazdku, gdy prawdopodobnie po przegranej w CS-ie lub innej grze, laptop rozstał się z zasilaczem i "wypadł";)

I to jest powód, żeby go nie dołaczyć do zestawu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, krz napisał:

I to jest powód, żeby go nie dołaczyć do zestawu?

 

Albo zachowa dla siebie, jako zapasowy do kolejnego laptopa z tej serii albo sprzeda, wychodząc na tym korzystniej niż przy dołączeniu go do kompletu: https://allegro.pl/oferta/oryginalny-zasilacz-asus-rog-g752-g753-180-watt-7635337015?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare

Edytowane przez Tytus1988
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce też bywa słodko-kwaśny, zależy z czym się przyrządzi - wszystko zależy od inwencji :D .

 

 

 

 

Ptaszek pruje w niebogłosy:

 

 

 

Gość z inwencją:

 

 

 

Może już zapodawałem, ale na wszelki wypadek raz jeszcze :):

 

 

 

 

 

Na koniec dowcip z pamięci o papudze w samolocie:

 

Leci facet samolotem z papugą.

 

Prosi stewardessę o kawę. Słysząc to, siedząca obok  papuga krzyczy do stewardessy: "A dla mnie stara k.urwo puszkę Pepsi"

 

Stewardessa przynosi Pepsi, ale zapomina o kawie, więc facet prosi jeszcze raz o kawę.. Papuga w tymczasie wyżłopała swoją puszkę i krzyczy do stewardessy:

 

"A dla mnie stara k.urwo przynieś jeszcze jedną Pepsi".

 

Stewardessa znowu przynosi Pepsi i zapomina o kawie - syt. się powtarza parę razy.

 

 

Wreszcie facet nie wytrzymuje i krzyczy do stewardessy:

 

"Daj mi Ty stara k.urwo filiżankę kawy!"

 

Stewardessa nie wytrzymuje już i faceta razem z papugą wyrzucają z samolotu..

 

Lecą tak oboje i papuga mówi do gościa:

 

"Jak na kogoś kto nie umie latać jesteś mocny w gębie" :) .

Edytowane przez Introverder
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności