Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

11 minut temu, lsd napisał:

 

Ja mu wierze, już podciągnąłem rękawy chcąc klikać ale niestety: "NA WSTEPIE  to nie jest aukcja dla snobów ." - zostałem zdyskfalifikowany.

Edytowane przez Spawn
  • Like 4
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro taki cudowny, czemu pod młotek? Skoro stać na sprzęt za 5500 zł, to czemu nie stać na słownik ortograficzny? Skoro sprzedający to taka światła persona w tematyce audio, dlaczego wygląda jak stare rupiecie z bazaru, nie mówiąc o poklejonych membranach w głośnikach? Skoro to taka perła, czemu nie odrestauruje i nie zatrzyma lub sprzeda nawet drożej, ale w lepszym stanie? Skoro nie jest to aukcja dla snobów, to czemu jest napisana jak dla idiotów? 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, EvilKillaruna napisał:

Skoro taki cudowny, czemu pod młotek? Skoro stać na sprzęt za 5500 zł, to czemu nie stać na słownik ortograficzny? Skoro sprzedający to taka światła persona w tematyce audio, dlaczego wygląda jak stare rupiecie z bazaru, nie mówiąc o poklejonych membranach w głośnikach? Skoro to taka perła, czemu nie odrestauruje i nie zatrzyma lub sprzeda nawet drożej, ale w lepszym stanie? Skoro nie jest to aukcja dla snobów, to czemu jest napisana jak dla idiotów? 

Proby poszukiwania logiki w jego tekscie moga byc bardziej niebezpieczne dla meskiego mozgu niz ogladanie Mody na Sukces. 

  • Like 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, EvilKillaruna napisał:

Skoro taki cudowny, czemu pod młotek? Skoro stać na sprzęt za 5500 zł, to czemu nie stać na słownik ortograficzny? Skoro sprzedający to taka światła persona w tematyce audio, dlaczego wygląda jak stare rupiecie z bazaru, nie mówiąc o poklejonych membranach w głośnikach? Skoro to taka perła, czemu nie odrestauruje i nie zatrzyma lub sprzeda nawet drożej, ale w lepszym stanie? Skoro nie jest to aukcja dla snobów, to czemu jest napisana jak dla idiotów? 

Koleś zapodał wyzwanie cytuję "Jeżeli ktoś  przyjedzie  do mnie z używanym systemem za 15tysięcy złotych   lub nowym  za  25 tysięcy złotych 

i zagra lepiej niż mój  za 5500 zł  to mój system daje za darmo" 

 

Już widzę jak przyznaje się do błędu i mówi :

Z przykrością muszę stwierdzić że pana 

sistem zaorał moim sprzętem marzeń. Oddaje go i moją starą. 

 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lsd napisał:

Proby poszukiwania logiki w jego tekscie moga byc bardziej niebezpieczne dla meskiego mozgu niz ogladanie Mody na Sukces. 

Ooo tak!!! Tym bardziej, że w audiohobby bawią się wyłącznie typowe, twarde samce:

"materiał, z którego wykonano pady jest odrobinę szorstki, co u mnie wywołuje uczucie dyskomfortu w miejscu gdzie skóra twarzy ma z nimi kontakt";

"pałąk obito miękką tkaniną, jednak jego nieprzemyślany kształt i ciężar słuchawek powodują ucisk i ból w okolicach czubka głowy"....itd...itp...

 

Edytowane przez audionanik
  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, spark13 napisał:

Koleś zapodał wyzwanie cytuję "Jeżeli ktoś  przyjedzie  do mnie z używanym systemem za 15tysięcy złotych   lub nowym  za  25 tysięcy złotych 

i zagra lepiej niż mój  za 5500 zł  to mój system daje za darmo" 

 

Już widzę jak przyznaje się do błędu i mówi :

Z przykrością muszę stwierdzić że pana 

sistem zaorał moim sprzętem marzeń. Oddaje go i moją starą. 

 

 

Podejrzewam, że ten szczęśliwiec ze względu na takiego "gratisa" zrezygnowałby chyba z tego zestawu marzeń ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, spark13 napisał:

Koleś zapodał wyzwanie cytuję "Jeżeli ktoś  przyjedzie  do mnie z używanym systemem za 15tysięcy złotych   lub nowym  za  25 tysięcy złotych 

i zagra lepiej niż mój  za 5500 zł  to mój system daje za darmo" 

 

Już widzę jak przyznaje się do błędu i mówi :

Z przykrością muszę stwierdzić że pana 

sistem zaorał moim sprzętem marzeń. Oddaje go i moją starą. 

 

Podejrzewam że wystarczyłoby przyjechać z jakimś dobry all-in-one typu KEF LS50W. W cenie używanych właśnie za 5500 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności