Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zobacz forum butów szpilek i szminek :D

Z relacji na żywo "wiesz ja mam 50/ 100 szminek" "mam dwie SZAFY butów"

Jak można wydać na szpilki do chodzenia 5k?? a jak można wydać na wkładkę z igłą do gramiaka 5k? Ach te problemy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, e1mo napisał:

@side zajrzyj kiedyś na forum wędkarzy ;)

 

Podejrzewam, że nie chodzi tam głównie o ryby.

 

Zadałem pytanie, bo ciekawi mnie, czy kobiety poświęcają w równym stopniu co mężczyźni uwagę bardziej sprzętowi niż celowi, do którego został on stworzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, side napisał:

Kojarzycie jakieś forum, na którym w głównej mierze kobiety onanizują się sprzętem?

 

Forum o pielęgnacji i zdobieniu paznokci, tam to dopiero specjalistyczne rozważania odchodzą. A sprzętu i materiałów do tego, wbrew pozorom, ilość ogromna. Postronny człowiek by się zdziwił. Trafiłem tam kiedyś przez przypadek w poszukiwaniu informacji o akrylu. Na dzień dobry się załamałem, jaka to przepastna dziedzina :) A jak się czyta, to jedna tam mądrzejsza i bardziej doświadczona od drugiej w tej technicznej materii. Prawie za łby się potrafią wziąć takie gorące dyskusje odchodzą. Chociaż właściwie byłoby powiedzieć, za kudły. Bo kobiety łapią się za kudły, a nie za łby.  

 

Edytowane przez SlawekR
  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, side napisał:

No to prawie jak u nas 😀

 

Dokładnie, każdy ma jakieś swoje "kółko zainteresowań". A jak ktoś twierdzi, że nie ma, to tylko znaczy że dobrze je ukrywa :)Kobiety pod tym względem nie są wyjątkami. Tylko dziedziny zainteresowań są inne, ale są.

 

EDIT

Ale panowie, co to za offtop. I mnie się  udzielił, już się poprawiam, żeby było "w temacie".

 

plastik.jpg

Edytowane przez SlawekR
  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, side napisał:

No to prawie jak u nas 😀

Nie bardzo. Byłem kiedyś świadkiem czterdziestominutowej rozmowy dwóch pacynek na temat tipsów - ścisła merytoryka:woot: i żelazna dyscyplina jeśli chodzi o trzymanie się tematu; zanotowałem tylko dwa drobne oftopy natury towarzysko-społecznej, jednak mocno związane z meritum. Szacun.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, SlawekR napisał:

 

Dokładnie, każdy ma jakieś swoje "kółko zainteresowań". A jak ktoś twierdzi, że nie ma, to tylko znaczy że dobrze je ukrywa :)Kobiety pod tym względem nie są wyjątkami. Tylko dziedziny zainteresowań są inne, ale są.

 

EDIT

Ale panowie, co to za offtop. I mnie się  udzielił, już się poprawiam, żeby było "w temacie".

 

plastik.jpg

 

No wreszcie coś śmiesznego ...:D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, audionanik napisał:

Nie bardzo. Byłem kiedyś świadkiem czterdziestominutowej rozmowy dwóch pacynek na temat tipsów - ścisła merytoryka:woot: i żelazna dyscyplina jeśli chodzi o trzymanie się tematu; zanotowałem tylko dwa drobne oftopy natury towarzysko-społecznej, jednak mocno związane z meritum. Szacun.

A jak wy ze spawnem się kłócicie przez kilka stron na temat transjentów i nerwowości przekazu w słuchawkach, które akurat macie i które reprezentują zupełnie inną szkołę grania, to co? ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Play napisał:

A jak wy ze spawnem się kłócicie przez kilka stron na temat transjentów i nerwowości przekazu w słuchawkach, które akurat macie i które reprezentują zupełnie inną szkołę grania, to co? ;)

 

To macie szczescie ze na temat tipsow mamy to samo zdanie z @audionanik bo na ledwie kilku stronach by sie nie skonczylo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności