Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

comment_vfHUA1cCeDfD1qrsA29aha1PyU0xbU3w.jpg
Bardzo bardzo prawdziwe. Sprzedaż na olx to jakaś masakra jest. Mnie męczy człowiek o hifimany które wystawiłem za 1400, że weźmie za 1000. I tak dwa razy w tygodniu...

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Nicodem napisał:

Mnie męczy człowiek o hifimany które wystawiłem za 1400, że weźmie za 1000. I tak dwa razy w tygodniu...

Odpisz, że w tej cenie możesz mu sprzedać same pady, kabel i pudełko; dorzucisz też mało używany papier toaletowy i 5 kilo ziemniaków.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Nicodem napisał:

Bardzo bardzo prawdziwe. Sprzedaż na olx to jakaś masakra jest. Mnie męczy człowiek o hifimany które wystawiłem za 1400, że weźmie za 1000. I tak dwa razy w tygodniu...

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
 

Jak spuścisz cenę do do 100 zł to jestem za 5 minut 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety OLX to Januszowe królestwo , swoja całą kolekcję audio wrzuciłem na allegro.

kiedyś sprzedałem kartę grafiki i zszedłem gościowi dodatkowo to za chwilę była na olx w wyższej cenie.

wrzucić na licytację allegro z rozsądna minimalną ceną na maksymalny czas i zapomnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Nicodem napisał:

Bardzo bardzo prawdziwe. Sprzedaż na olx to jakaś masakra jest. Mnie męczy człowiek o hifimany które wystawiłem za 1400, że weźmie za 1000. I tak dwa razy w tygodniu...

Mnie też to spotkało ale nie ma się czym  stresować: jak towar jest atrakcyjny i w doskonałym stanie to chętni po normalnej cenie w końcu się znajdą.

 

Inną irytującą manierą potencjalnych kupców jest propozycja wymiany na jakieś egzotyczne sprzęty -  sprzedawałem dość drogi ale chodliwy wzmacniacz i ktoś mi proponował wymianę na gramofon (zapewne niechodliwy) i nie pomagały tłumaczenia, że mam tylko dziesięć płyt LP,  więc sprzętu nie potrzebuję. Chociaż z drugiej strony takie droczenie się z poszukującymi naiwnych sprzedawców jest dość zabawne.

Edytowane przez Melo2573
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli kampania reklamowa olx z Januszem Chabiorem jak krew w piach
https://www.youtube.com/channel/UCGr18y85p6zXQwBev6CGwow/videos
Ja teraz właśnie odsyłam linki do tych filmów takim cwaniakom.

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Każdy lubi kupić taniej. Nie widzę w tym nic złego i zawsze też sam pytam czy coś się jeszcze da urwać z ceny. Ale nie proponuję połowy i wciskam że to będzie deal życia dla sprzedającego. Coś o czym będzie wnukom opowiadał...


Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności