Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Można, ale widocznie właścicielowi forum zależy na tym aby jego użytkownicy nie byli ze sobą skłóceni. Po prostu dyskusja z większością ludzi na pewne tematy nie ma sensu. Zrobisz sobie tylko wroga. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bialy_Wilk napisał:

Czy ten dział nie mógł by być traktowany jako "Hydepark" i nie moderowany? Poczucie humoru jest bardzo różne i w zasadzie mniej lub bardziej ale inne dla każdego.

 

Nie mógłby, bo ludzie do tego nie dorośli i są tylko ludźmi. To nie chodzi o specjalne cenzurowanie treści, a o fakt że przy określonej tematyce, jak tylko się pojawi na horyzoncie, ludzie dostają małpiego rozumu i puszczają im wszelkie hamulce i jadą offtopem od lewa do prawa, nie zważając na nic. I nie ważne czy to Hydepark czy inny dział, jak wątek ma określony tytuł, to każdy ma prawo oczekiwać że tytułowa tematyka się w nim pojawi i nic ponad nią. Inaczej zrobi się syf.

 

Jeśli temat nosi tytuł "Trochu śmiechu", to niekoniecznie czytelników interesuje, że obywatel X zarabia tyle, Y tyle, lekarz tyle, ksiądz jeszcze inaczej, a grabarz już totalnie inaczej. I że komuś kiszka stolcowa skręca się w prawo, a komuś innemu w lewo ze względu na politykę. A jak komu nie pasi, to w necie jest dość miejsc, gdzie może się wyżalić na fakt, że go politycznie wątroba boli. Po jakiego więc grzyba zasyfiać normalne wątki na normalnych forach. 

Edytowane przez SlawekR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bialy_Wilk napisał:

Czy ten dział nie mógł by być traktowany jako "Hydepark" i nie moderowany? Poczucie humoru jest bardzo różne i w zasadzie mniej lub bardziej ale inne dla każdego.

 

Proszę zapoznać się z regulaminem forum:

Cytuj

 

5.4. Nie wolno:

...

r) zamieszczać jakichkolwiek treści o tematyce politycznej i światopoglądowej, w tym o tematyce religijnej. Zakaz dotyczy wszystkich form publicznej komunikacji, wątków dyskusyjnych, statusów i czata.

 

http://forum.mp3store.pl/guidelines/

Edytowane przez Roni11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może mała lekcja historii od sędziwego użytkownika: dyskusja o polityce nie jest zalecana, ponieważ kiedyś z okazji wyborów parlamentarnych ludziom na forum zaczęło odpie*dalać się przestawiać pod kopułą i nakręcali się nawzajem oraz obrzucali słowami powszechnie uważanymi za niemiłe (motyw przewodni - PiS to, PO tamto). Z tego powodu o polityce się już po prostu nie rozmawia, ponieważ wtedy ciężko się o nią pokłócić :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. A przeze mne nie wolno o religii. @SlawekR znalazł na mnie sposób,  bo obchodziłem regulamin z kolegami swobodnie w statusach o religii dyskutując , zmienił więc regulamin właśnie w poniższy sposób 

Godzinę temu, Roni11 napisał:

 

Proszę zapoznać się z regulaminem forum:

5.4. Nie wolno:

...

r) zamieszczać jakichkolwiek treści o tematyce politycznej i światopoglądowej, w tym o tematyce religijnej. Zakaz dotyczy wszystkich form publicznej komunikacji, wątków dyskusyjnych, statusów i czata.

http://forum.mp3store.pl/guidelines/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tux napisał:

Już od pewnego czasu czuję się dziwnie kiedy widzę awatar z kotem i w pobliżu nie ma moderatora.

 

masz tu Sławka na tapetę jak tak bardzo tęsknisz  hahaha :D

 

koteljpg_qrspsxh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, manuelvetro napisał:

Tak. A przeze mne nie wolno o religii. @SlawekR znalazł na mnie sposób,  bo obchodziłem regulamin z kolegami swobodnie w statusach o religii dyskutując , zmienił więc regulamin właśnie w poniższy sposób 

 

 

Chyba przeceniasz możliwości Sławka, "zmienił regulamin". Może jeszcze wstrzymał Słońce i ruszył Ziemię. Chyba przeceniasz moje możliwości :) Chciałem tylko delikatnie przypomnieć, że jedynym władnym zmienić regulamin był i jest właściciel forum w osobie administratora.

 

Edytowane przez SlawekR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, SlawekR napisał:

 

Chyba przeceniasz możliwości Sławka, "zmienił regulamin". Może jeszcze estrzymał Słońce i ruszył Ziemię. Chyba przeceniasz moje możliwości :) Chciałem tylko delikatnie przypomnieć, że jedynym władnym zmienić regulamin był i jest właściciel forum w osobie administratora.

 

Szara mysz szarą eminencję wyczuje kocim nosem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności