Skocz do zawartości

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

To była taka aukcja w stylu "a zalicytuje dla jaj" zapominając, że licytując i wygrywając zawiera się umowę kupna-sprzedaży. Sprzedający może jak najbardziej dochodzić w sądzie realizacji transakcji jak jajcarz odmówi wpłaty.

 

Tak z abstrakcji, to mi się trochę kojarzy ta aukcja jak szukałem niedawno Pionka: http://allegro.pl/pioneer-xdp-100r-odtwarzacz-przenosny-i6431097066.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

28 minut temu, micbud napisał:

Z zycia wziete: dziecko dostalo od dyrektorki przedszkola na urodziny breloczek z wygolona c.pka. Na foto tego moze tak nie widac, ale w realu wszystko sie zgadza, nawet przedzialek jest, a kolor rozowy, nie pomarancz, jak na foto. No ale moze to tylko ja mam zboczone skojarzenia, wiec pytam dziecko: skad to masz? "Od pani dylektol". A co to jest? "Muszelka".

 

Myslicie, ze moge wyciagnac jakies odszkodowanie za molestowanie nieletnich?

To drugi najbardziej nieodpowiedni breloczek, jaki widziałem. Pierwsze miejsce zajmuje taki z nieogoloną c*pką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cofnąłem czas, proszę o wyrozumiałość wszystkich użytklowników dla treści w tym dziale.

 

Tak po  za konkursem ja jako ja :

 

http://www.washingtontimes.com/news/2017/sep/22/mel-brooks-we-have-become-stupidly-politically-cor/

 

Mr. Brooks:

“We have become stupidly politically correct, which is the death of comedy,” he said. “It’s OK not to hurt feelings of various tribes and groups, however, it’s not good for comedy.

“Comedy has to walk a thin line, take risks,” he said. “Comedy is the lecherous little elf whispering into the king’s ear, always telling the truth about human behavior.”

Mr. Brooks, who is Jewish, said that while he can find the humor in almost anything, he would never consider parodying “gas chambers or the death of children or Jews at the hands of the Nazis.”

“Everything else is OK. Naked people? Fine. I like naked people, they’re usually the most polite,” he joked.

 

 

Edytowane przez KaszaWspraju
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiu jedzie z rodzicami samochodem przez miasto i ciągle zadaje pytania wskazując na różne budynki mijane po drodze:

- Mamo, Tato, a co to jest?

- To jest szpital Jasiu – odpowiadają rodzice.

- Mamo, Tato, a co to jest?

- To jest poczta Jasiu – znowu odpowiadają rodzice.

- Mamo, Tato, a co to jest? – pyta Jasiu wskazując na dom publiczny.

Rodzice nieco zakłopotani nie wiedząc, co odpowiedzieć mówią:

- To Jasiu, to jest miejsce gdzie robią ludziom dobrze.

Następnego dnia Jasiu wraca sam ze szkoły i przechodząc przypadkiem koło domu publicznego postanowił tam zajrzeć. Drzwi otworzyła mu skąpo ubrania pani i zapytała:

- Dziecko, a co Ty tu robisz?

- Mam pieniądze i przyszedłem, żeby ktoś mi zrobił dobrze – odpowiada Jasiu.

Kobieta nie wiedząc początkowo, co ma zrobić szybko wpadła na pomysł. Zaprosiła go do środka i poczęstowała Jasia trzema bułeczkami z lukrem. Jasiu się bardzo ucieszył i po skończonym posiłku poszedł zadowolony do domu. W domu już czekali na niego rodzice:

- Jasiu, gdzie byłeś tak długo? Martwiliśmy się o Ciebie.

- Byłem tam gdzie robią ludziom dobrze – odpowiada szczęśliwy Jasiu.

Matka szoku! Ojciec prawie spadł z krzesła!

No i co? – pytają rodzice.

Nooo z dwiema dałem rady, a trzecią tylko wylizałem.

Edytowane przez LuQi
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności