Skocz do zawartości

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

12717656_928320880570263_411859572870570

Oh, Really? You don't say...what a fu.....g interesting news:P https://www.google.pl/search?q=really&client=ubuntu&espv=2&biw=1855&bih=971&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjynbqQ4-3KAhUmwHIKHU0yAkIQ_AUIBigB#imgdii=_bDFTegkr6B-eM%3A%3B_bDFTegkr6B-eM%3A%3BF2q-GNySV2IjgM%3A&imgrc=_bDFTegkr6B-eM%3A

 

Rozumiem że dziennikarze to czasami debile, ale żeby takie byki strzelać?

Edytowane przez Oskar2905
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, na pewno... Popatrz tutaj:

https://www.google.pl/search?q=funny+news+headlines&espv=2&biw=1580&bih=888&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwiZ5o3s6u3KAhWB_HIKHf2aCNMQsAQIGg&dpr=1

 

Ja już pomijam nieśmiertelne "nie śpię, bo trzymam kredens"

Edytowane przez ortega
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nagrywający i trąbiący też debil" - ?

Jak widzę coś takiego na drodze to mam ochotę wywlec kierowcę, skopać i pojechać dalej, a podobno należę do tej grupy "młodych, niedoświadczonych, tępych kierowców"...

Można jechać - staną i się zastanawiają, powinni stanąć i się zastanowić to wymuszają - idź Pan w pizdu z takimi ułomami na drogach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam jakąś "dziwną kulturę jazdy", bo nie trąbię na niepewnego kierowcę.

Z prostej przyczyny: wtedy pod stresem może spowodować kolizję/wypadek, w której jakimś zbiegiem okoliczności i moje auto ucierpi, a ja będę czekał na przyjazd Policji i w efekcie stracę więcej czasu oraz nerwów.

 

Fakt, że kierowca ML-a zatrzymał się na pasie do włączania się do ruchu, ale czy Ty nigdy się za kółkiem nie pomyliłeś? Też chciałbyś być wiecznie tyrany za każdą wpadkę drogową?

Ta cała akcja jest trochę podobna do tej z burackim taksówkarzem, który wyprzedził "L-kę" na pasach, na trzeciego, przed skrzyżowaniem i opierdzielał kursanta i instruktorkę przez bite 2 minuty. Za co? Za to, że młodemu auto zgasło i "złotówa" stracił cenne 15-20 sekund. Logika.

"Trębacze" i wyskakujący z łapami lub wyciągający środkowy palec przez szybę są, moim zdaniem, esencją żółci na drodze, przez którą potem inni użytkownicy dróg mają zepsuty humor na resztę dnia.

 

Jak ktoś wsiada do auta z gorącą głową to może powinien zastanowić się nad sensownością posiadania prawa jazdy? ;)

Emocje wyładować można na różne inne sposoby, serio.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ten trąbnął, a tamten wyskakuje z auta na środku drogi to tym jak sam odwalił - kiedy można mieć pretensje do "tębacza" to można, ale w takiej sytuacji nie żartuj, Twój przykład zupełnie nie adekwatny - "ta sytuacja jest taka, bo tamta była taka" - proszę Cię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności