Skocz do zawartości

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam obejrzeć całość. Niby śmieszne, ale zmusza do refleksji nad równaniem antyrasistowskie = antybiałe ;)

Co by było, gdyby Hitler był za multi-kulti? :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=Dbu6tvwPZWA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mnie to rozbawiło:

http://olx.pl/oferta/sennheiser-hd-565-ovation-stan-idealny-CID99-IDcdBMJ.html#4b8950069e

 

304636671_6_644x461_sennheiser-hd-565-ov

 

304636671_3_644x461_sennheiser-hd-565-ov

 

Stan "idealny" i tylko 780 golda :). Pozostaje mieć nadzieję tylko że to nie ktoś od nas. :ph34r:

Powołuje się na nasze forum! :| Edytowane przez Oskar2905
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzyłem, że może być coś jeszcze gorszego od Popa, jednak może....

 

 

A ja widzę w min talent, dajmy mu trochę czasu. Tiger Bonzo też potrzebował czasu zanim nagrał swój profesjonalny klip "Pluje na was totalnie"

A tak na poważnie to do teraz nie wiem o co chodzi Taigerowi Kobrze temu tutaj i kilku innym.

 

mobilnie...

Edytowane przez Teti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie windowsa zbyt często nie uruchamiam i myślałem, że ten typ tak po prostu ma :D

 

windows.PNG

 

//EDIT

@BamboszeK

 

Na to nie wpadłem, opcji w BIOSie co prawda nie widzę, ale google twierdzi że hot-swap na mojej M/B działa, czyli pewnie włączona na stałe.

Edytowane przez redflow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az przerażenie bierze mnie bierze na myśl jak to musi grać ;). Tak na serio to mnie to dziwi ktos robi kolumny wydaje na to pieniądze, ale nawet nie wie jak te kolumny powinny wyglądać. Na olx to większość kolumn (tak zrobionych jakby robił je dzieciak z przedszkola) jest tak zrobionych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności