Skocz do zawartości

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ja bym go na managera wziął

 

 

 

E tam, powinien spróbować własnej inicjatywy, a nie robić na kogoś. Niech da ogłoszenie, że organizuje kursy harerstwa w języku angolcowym.

Chętni powinni drzwiami i oknami walić.

Edytowane przez SlawekR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

 

Ja bym go na managera wziął

 

E tam, powinien spróbować własnej inicjatywy, a nie robić na kogoś. Niech da ogłoszenie, że organizuje kursy harerstwa w języku angolcowym.

Chętni powinni drzwiami i oknami walić.

Ja bym mu dał managera zmywaka :-D

 

Sent from my GT-I9505G using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy nie popadajmy w skrajności, bo robi się dziwnie. Przed napisaniem kolejnego postu, proszę abyście sobie przypomnieli tytuł wątku, to ten napis na górze po lewej. Jak ktoś ma światopoglądowo-socjologiczny ból tyłka, niech uda się tam, gdzie się o tym dyskutuje, a nie w bieżącym wąku. Offtop usuwam.

 

I przypominam kwestię porządkową na przyszłość. Jeśli ktoś uważa, że jakiś post narusza zasady, regulaminowe, netykiety, dobrych obyczajów, to powinien go zgłosić na panel. Administracja na pewno się nad nim pochyli, oceni zasadność zgłoszenia i odpowiednio zareaguje. Rozpoczynanie publicznej offtopowej przepychanki to najgorsza możliwa forma na rozwiązywanie takich kwestii.

 

A jak komuś mało pingwinka, żeby się uśmiechnąć, to macie miśka jeszcze

 

 

A odnośnie kotów

 

Edytowane przez SlawekR
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro miał kamerę, to ja jego miejscu bym w gnoja wjechał. Robił to tak bezczelnie, że każdy sąd by jeszcze mu dowalił za niebezpieczną jazdę.

Opcje są dwie - albo to ultradebil, albo grał na wyłudzenie ubezpieczenia. I tu i tu ma za swoje, bo się nagrało.

No dobra....jest trzecia opcja. On jest z Sosnowca.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro miał kamerę, to ja jego miejscu bym w gnoja wjechał. Robił to tak bezczelnie, że każdy sąd by jeszcze mu dowalił za niebezpieczną jazdę.

Opcje są dwie - albo to ultradebil, albo grał na wyłudzenie ubezpieczenia. I tu i tu ma za swoje, bo się nagrało.

No dobra....jest trzecia opcja. On jest z Sosnowca.

 

Zacytuję komentarz z Wykopu, który dotyczy właśnie tego filmiku. Powinien wyjaśnić dlaczego czasem mimo takiego nagrania nie warto iść w kontakt bezpośredni ;)

 

 

a później policjant zapyta, czemu nie hamowałeś, prokurator zapyta czemu seba połamany przez barierkę, szef zapyta czemu się spóźniłeś i z****łeś mu wszystkie terminy, właściciel towaru zapyta czemu potłukłeś jego rogale, właściciel ciągnika zaprosi cię na rozmowę w której zechce ci uświadomić ile kurcze kosztuje naprawa przodu, silnika i ****wiejeszcze czego, a żona zapyta czemu jeszcze w domu ciebie nie ma i że ma focha, bo się na pewno gzisz z kimś na trasie i kłamiesz...

 

Ogólnie, polecam tu wejść - jest zdjęcie tego Sebixa z Sosnowca :P

 

http://www.wykop.pl/link/2980333/jak-wyrolowac-gowniarza-z-sosnowca-18-tonowa-ciezarowka/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Skoro miał kamerę, to ja jego miejscu bym w gnoja wjechał. Robił to tak bezczelnie, że każdy sąd by jeszcze mu dowalił za niebezpieczną jazdę.

Opcje są dwie - albo to ultradebil, albo grał na wyłudzenie ubezpieczenia. I tu i tu ma za swoje, bo się nagrało.

No dobra....jest trzecia opcja. On jest z Sosnowca.

 

Zacytuję komentarz z Wykopu, który dotyczy właśnie tego filmiku. Powinien wyjaśnić dlaczego czasem mimo takiego nagrania nie warto iść w kontakt bezpośredni ;)

 

 

a później policjant zapyta, czemu nie hamowałeś, prokurator zapyta czemu seba połamany przez barierkę, szef zapyta czemu się spóźniłeś i z****łeś mu wszystkie terminy, właściciel towaru zapyta czemu potłukłeś jego rogale, właściciel ciągnika zaprosi cię na rozmowę w której zechce ci uświadomić ile kurcze kosztuje naprawa przodu, silnika i ****wiejeszcze czego, a żona zapyta czemu jeszcze w domu ciebie nie ma i że ma focha, bo się na pewno gzisz z kimś na trasie i kłamiesz...

 

Ogólnie, polecam tu wejść - jest zdjęcie tego Sebixa z Sosnowca :P

 

http://www.wykop.pl/link/2980333/jak-wyrolowac-gowniarza-z-sosnowca-18-tonowa-ciezarowka/

 

"Znacie ten typ nie xD Golf 1.6 w gazie, wydech odj?%$ny - wujek roman sam spawał. Do tego prześwit 3,7 cm na sprężynach bilsztejna, muszę unikać progów zwalniających bo zawisnę, ale szpan na dzielni jest xD Na zimówki mnie nie stać, bo musiałem kupić nowe aluski Borbeta, trochę się cykam tera jeździć bo letnie prawie łyse, ale za to lepiej bokiem można wchodzić xD No i oczywiście musiałem se furę przyozdobić naklejkami "ZA HAJS MATKI BALUJ" hehe. A w załączniku mój ulubiony stiker :D

comment_IZlr0lPBUN1FiHmeUh6kewjM6JCtZuww"

Padłem:P.

Edytowane przez Oskar2905
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności