Skocz do zawartości

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

:)

W sanatorium standard, ale za to te wszystkie chetne emerytki...

:-)

 

 

 

Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka

Szlag, nie radze sobie z wysylaniem z fona,

Chyba tez mi sie jaka rehabilitacja przyda

 

 

 

Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Troszkę za dużo porównań wrzuconych na siłę, aczkolwiek jedno poprawiło mi humor :)

"Za maszynę chciałbym otrzymać równowartość ok 2 średnich krajowych może inaczej my polacy nie znamy tego przelicznika wiec ok 6 najniższych krajowych. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem jako dziennikarz, który pracę szeregowców widzi od środka. Zwykły pracownik w ZUS faktycznie ma co robić, nie bierze kasy za siedzenie i picie kawy jak to sie ludziom wydaje. Natomiast są też urzędy gdzie pracownicy nie spieszą się z robotą i mają masę wolnego czasu a pensja nie mała. Tylko, że i na budowie można znalezc takich, którym się nie chce pracować.

Są też tacy, którzy nic nie robią a my ich utrzymujemy ale to byłby temat na dłuższy artykuł a nie wpis na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Micbud: obrazek jest kiepski i specjalnie przesadzony. A wyobrażenie o czyjeś pracy jest zawsze nieprawdziwe, dopóki nie zrobisz tejże samemu. Także takie tam obrazki z internetu, nijak się mające do rzeczywistości. Bez obrazy, ale to jest coś dla gimbazy wczesnopodstawowej.

Edytowane przez ortega
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności