Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Mpio Ml-400


AiVaN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie czy ktoś miał do czynienia z tym playerem? Jeśli tak to jakie sprawia ogólne wrażenie - dźwięk/jakość wykonania/czytelność wyświetlacza/radio FM?

Poza tym zastanawiam się czy na rynku wersja 1GB występuje w nieciekawym kolorze lime? Zdecydowanie lepiej widziałbym kolorek titanium :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huh? a czego się spodziewałeś po dwóch godzinach...? dwóch recenzji ze zdjęciami na 2000 słów każda? ;]

 

jak za 48...72h nikt się nie wypowie, to faktycznie możesz powiedzieć że zostałeś zignorowany... wszak jest to forum, nie czat... a co jeśli osoba która potencjalnie mogła by się na ten temat wypowiedziec, zagląda na forum tylko od poniedziałku do piątku w godzinach 21-23 (bo np. tylko wtedy ma czas)...?

 

z drugiej strony, wyszukiwarka faktycznie wskazała tylko dwa miejsca, gdzie "Mpio Ml-400" zostało napomknięte - oba to Twoje wątki...

 

... więc obawiam się, że pozostało Ci szukanie zagranicznych recenzji (których też nie ma zbyt wiele... o ile w ogóle jakieś konkretne są)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huh? a czego się spodziewałeś po dwóch godzinach...? dwóch recenzji ze zdjęciami na 2000 słów każda? ;]

 

jak za 48...72h nikt się nie wypowie, to faktycznie możesz powiedzieć że zostałeś zignorowany... wszak jest to forum, nie czat... a co jeśli osoba która potencjalnie mogła by się na ten temat wypowiedziec, zagląda na forum tylko od poniedziałku do piątku w godzinach 21-23 (bo np. tylko wtedy ma czas)...?

 

z drugiej strony, wyszukiwarka faktycznie wskazała tylko dwa miejsca, gdzie "Mpio Ml-400" zostało napomknięte - oba to Twoje wątki...

 

... więc obawiam się, że pozostało Ci szukanie zagranicznych recenzji (których też nie ma zbyt wiele... o ile w ogóle jakieś konkretne są)

 

Ja nie czuję się zignorowany, ani nie wymagam cudów od forum dyskusyjnego. Po prostu spodziewałem się, że ktoś ma taki player i troszkę o nim opowie. Jedyne co stwierdziłem to, że chyba ten Mpio to mało popularny odtwarzacz i to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Ml 300, nic ciekawego szczerze mówiąc...

 

Chciałem kupić właśnie ML 400, miał to być player dla siostry, lecz nie było go na stanie w MP3store.

Co się natomiast dowiedziałem?

ML 400 w porównaniu do 300 jest wyraźnie gorszy; właściciel Poznańskiego Stora miał go na testach.

Nie znam uzasadnienia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Ml 300, nic ciekawego szczerze mówiąc...

 

Chciałem kupić właśnie ML 400, miał to być player dla siostry, lecz nie było go na stanie w MP3store.

Co się natomiast dowiedziałem?

ML 400 w porównaniu do 300 jest wyraźnie gorszy; właściciel Poznańskiego Stora miał go na testach.

Nie znam uzasadnienia....

Ale co masz na myśli mówiąc, że jest nieciekawy? Możesz się odnieść do jego jakości porównując go z jakimiś innymi playerami? Jak oceniasz realację jakość/cena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności