Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Wzmacniacze Sluchawkowe


x500

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.09.2020 o 12:40, majkel napisał:

Widocznie to coś lepszego niż stal nierdzewna. :) Innych uzasadnień do ceny nie widzę.

Są takie na 2 bezpieczniki. To jest dopiero audiofilski raj. Chyba je wprowadzę w produktach w segmencie 100kzł+. 

za 100 tys cybulionnow to lepiej kupic auto z "hydrant kondon"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 16.01.2021 o 22:02, vonBaron napisał:

Ciekawa sprawa, Sundary gratis, ale wzmiaki THX to nie moja bajka.

 

Ale to chyba tylko dla zamawiających w USA?

 

Biorąc pod uwagę jak brzmi DAC+ to Liberty z THX może być już naprawdę bardzo jasny, bardzo suchy i może nawet detaliczny, ale to już jest bardzo specyficzne brzmienie, które po prostu trzeba lubić. Z drugiej strony jakby zrobili AMP+ ale ze wzmakiem słuchawkowym to bym brał od razu biorąc pod uwagę jak czysta jest sekcja słuchawkowa w Brooklinie. Skoro jednak Libery jest linią poniżej Brooklyn to chyba jest to eksperyment na razie i pytanie czy udany. Zwłaszcza że według informacji na stronie zmieniono także fabrykę. Fajnie jednak, że firma się rozwija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
5 godzin temu, vonBaron napisał:

Ciesz sie ze sa tak laskawi ze cena nie poszla 10 000zl do gory. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrać w totka i w sumie żaden wydatek :D Ciekawe jak taki wzmacniacz gra bo w sumie wygląda - przynajmniej z zewnątrz - dość zwyczajnie. Może to dobrze, ale z drugiej strony na audiofilską wyobraźnię może słabo oddziaływać. Za to nie wiem czy w środku tantale (między innymi)? To już dobrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy kto ma mowi ze jest praktycznie wybitny, cos tam czytalem o nim ale nie wczuwalem sie za bardzo. I tak nigdy nie kupie. 24 000zl za wzmacniacz tranzystorowy w dzisiejszych czasach to jednak stanowczo za duzo.  Uzywany Pass Labs z Czech stal za 9000zl, tego bym sprobowal jakbym mial jakies wieksze sianko na zbyciu.  Ze wzmakami mialem taka dziwna przygode raz, ze sluchalem paru i co drozszy to gorszy byl, a ten co mialem w domu, najtanszy, okazal sie najlepszy :D od tamtej pory jakos srednio mnie ciagnie do testowania na sile :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, John Grado napisał:

Kazdy kto ma mowi ze jest praktycznie wybitny, cos tam czytalem o nim ale nie wczuwalem sie za bardzo. I tak nigdy nie kupie. 24 000zl za wzmacniacz tranzystorowy w dzisiejszych czasach to jednak stanowczo za duzo.  Uzywany Pass Labs z Czech stal za 9000zl, tego bym sprobowal jakbym mial jakies wieksze sianko na zbyciu.  Ze wzmakami mialem taka dziwna przygode raz, ze sluchalem paru i co drozszy to gorszy byl, a ten co mialem w domu, najtanszy, okazal sie najlepszy :D od tamtej pory jakos srednio mnie ciagnie do testowania na sile :D

Ale 24k za lampy to już spoko? Pass to nie moje granie. 

2 godziny temu, Undertaker napisał:

Wygrać w totka i w sumie żaden wydatek :D Ciekawe jak taki wzmacniacz gra bo w sumie wygląda - przynajmniej z zewnątrz - dość zwyczajnie. Może to dobrze, ale z drugiej strony na audiofilską wyobraźnię może słabo oddziaływać. Za to nie wiem czy w środku tantale (między innymi)? To już dobrze. 

Wygląda mocno studyjnie ale mnie się podoba, jedyny mankament to regulacja gainu z tyłu. Jeżeli coś dość wyraźnie pokonało mojego GS-X mini to musi być dobre. Trzeba też pamiętać że LP daje aż 5 lat gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, vonBaron napisał:

Wygląda mocno studyjnie ale mnie się podoba, jedyny mankament to regulacja gainu z tyłu. Jeżeli coś dość wyraźnie pokonało mojego GS-X mini to musi być dobre. Trzeba też pamiętać że LP daje aż 5 lat gwarancji.

No z tyłu to wszelkiego rodzaju wyłączniki i tak dalej są niewygodne, racja. Co do tego studyjnego wyglądu to też może być znak że wnętrze i to jak on gra się liczy a nie ozdobniki. Niemniej cena wysoka no ale co zrobić, zawsze to jakiś cel na horyzoncie i powód żeby ewentualnie dalej gonić króliczka dla kogoś, kto realnie może sobie na taki sprzęt pozwolić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności