Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Wzmacniacze Sluchawkowe


x500

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, dj1978 napisał:

Ale szanuje za gniazdo IEC z kieszonka na bezpieczniki, ktore mozna wymienic na audiofilskie i poprawic brzmienie😉

Pewnie w komplecie, żeby nie podnosić ceny, jest najtańszy chińczyk, bo lepiej żeby klient już zdecydował jaki najlepszy będzie ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, stefanbat napisał:

To kształtki z nierdzewki kosztują 75 k? ;)

Widocznie to coś lepszego niż stal nierdzewna. :) Innych uzasadnień do ceny nie widzę.

12 minut temu, dj1978 napisał:

Ale szanuje za gniazdo IEC z kieszonka na bezpieczniki, ktore mozna wymienic na audiofilskie i poprawic brzmienie😉

Są takie na 2 bezpieczniki. To jest dopiero audiofilski raj. Chyba je wprowadzę w produktach w segmencie 100kzł+. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, majkel napisał:

Widocznie to coś lepszego niż stal nierdzewna. :) Innych uzasadnień do ceny nie widzę.

Są takie na 2 bezpieczniki. To jest dopiero audiofilski raj. Chyba je wprowadzę w produktach w segmencie 100kzł+. 

Na wlasni w tym takie sa, wiec sorry oni byli pierwsi i to w cenie ponizej 100k zl😉

Edytowane przez dj1978
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Spawn napisał:

@majkel jak wprowadzisz produkty w segmencie 100tys+ to mogę Ci napisać bardzo przychylną choć niezbyt konkretną recenzję i to nawet bez odsłuchu. W takiej cenie to już wiadomo że TO MUSI grać ;)

Brawo! Jesteś dla mnie wzorcem postawy proaktywnej oraz dojrzałego myślenia. Początkujący recenzent to by napisał, co usłyszał. Takim amatorom to my dziękujemy.

9 minut temu, dj1978 napisał:

Na wlasni w tym takie sa, wiec sorry oni byli pierwsi i to w cenie ponizej 100k zl😉

k***a :angry: 

 

EDIT: Panowie, ale to chyba ktoś się walnął z zerami i miało być 1900€. Niebieski Alps w sprzęcie za cenę golfa? 

Edytowane przez majkel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że oni wydali teraz tak wersję BASIC. 

Za pół roku będzie wersja za 30k jurków, ze złączami furutecha i drabinką rezystorową, no i oczywiście boki z drewna cocakabana. 

Oczywiście LIMITED 50 sztuk na świat, do czasu wersji UNLIMITED. 

Edytowane przez stefanbat
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, stefanbat napisał:

A kto się wie co to za kondensatory CARANT AUDIO ? Pierwszy raz na oczy widzę i internety też milczą. 

Możliwe, że to jakiś regionalny wynalazek z południowej Bawarii. Bawarskie produkty tanie nie są. Porównywałem w Lidlu ze "zwykłymi". 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jest coś lepszego/podobnego pod względem funkcjonalności do iFi iCan nano ? Chodzi tylko o AMP-a po 3.5mm/RCA z możliwością zwiększenia sceny i basu. Dobrze myślę, że tylko Chord Mojo i iFi xCan ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, mrbudyn napisał:

Jest coś lepszego/podobnego pod względem funkcjonalności do iFi iCan nano ? Chodzi tylko o AMP-a po 3.5mm/RCA z możliwością zwiększenia sceny i basu. Dobrze myślę, że tylko Chord Mojo i iFi xCan ?

 

Do jakich słuchawek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o iFi to jest jeszcze iCan SE (podobnie jak micro BL cierpli na problem balansu gdy gra bardzo cicho), ale poczekałbym na iDSD Signature żeby zobaczyć co będzie miał na pokładzie.

 

Edit: jest już dostępna oficjalna specyfikacja iDSD Signature i moim zdaniem nie warto czekać, nie jest to istotny postęp względem micro BL. 

 

Co do Mojo - moim zdaniem najlepiej z nim grają AudioQuesty NO lub NH, HD 6xx i HD 5xx wypadły dla mnie słabej. HD 600 porównywałem też z Ultrasone Pro 900i z Mojo i wybrałem Ultrasone.  

Edytowane przez alekc
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, alekc napisał:

Jeśli chodzi o iFi to jest jeszcze iCan SE (podobnie jak micro BL cierpli na problem balansu gdy gra bardzo cicho), ale poczekałbym na iDSD Signature żeby zobaczyć co będzie miał na pokładzie.

 

Edit: jest już dostępna oficjalna specyfikacja iDSD Signature i moim zdaniem nie warto czekać, nie jest to istotny postęp względem micro BL. 

 

Co do Mojo - moim zdaniem najlepiej z nim grają AudioQuesty NO lub NH, HD 6xx i HD 5xx wypadły dla mnie słabej. HD 600 porównywałem też z Ultrasone Pro 900i z Mojo i wybrałem Ultrasone.  

Bardziej skłaniam się ku AMP-owi z akumulatorem. Raczej wypada na Mojo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mrbudyn napisał:

Bardziej skłaniam się ku AMP-owi z akumulatorem. Raczej wypada na Mojo.

 

Mojo jest super to prawda. iFi jest lepsze moim zdaniem na biurko lub gdy się podróżuje, ale używa bardziej stacjonarnie. Moje jest jednak uboższe o wyjścia i nie ma takiej mocy jak iCan SE czy micro BL. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie zaciekawił ostatnio PINK FAUN FET SE HEAD,

Oferta z opisem, niewiele, foty są z prototypu. Nie wiem czy jest identyczny w środku.

http://triplemaudio.pl/wzmacniacz/pink-faun-fet-se-head/

 

pink faun.jpg

pink faun2.jpg

pink faun3.jpg

Ah, jeszcze hicior z Ameryki. Geshelli Labs Archer 2 Pro, za 150 dolców. Mistrz sinada.

 

gesheli.png

gesheli2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności