Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Zune 30 Gb Usa - Test Użytkownika


Ziolo

Rekomendowane odpowiedzi

Fuck, Fuck, Fuck, Zrobiłem formata [2 raz w tym miesiącu z powodu softu od Zune] pobrałem aktualizacje , reset i........................ nie otwierają się 2 partycje :/ coś że są nie sformatowane nosz........wa nic zrobiłem formata tych partycji, całe moje życe studenckie poszło w pizdu! zdjęcia z imprez, notatki, skrypty, jakiieś filmy :/ ehh mikrosoft ssie!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kółko jest dotykowe, szuracz taki. szybko szurniesz to szybciej się przesuwa lista utworów. wchodzi się kliknięciem. można też przesuwać pojedyńczo kliknięciem jak w zunie1.

Ej to w Zune 1 tym kołkiem można kręcić jak w iPodzie?

Bo sie pogubiłem. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ov_Darkness, Dzięki za chęci ale to co tam było to w sumie nic czego bym nie przebolał, może jedynie te zdjęcia no ale cuż. Gorsze jest to co się stało na partycji z muzyką - pomieszało większoś utworów, nie wiem jak to możliwe ale otwieram np. z katalogu "Muzyka filmowa" jakiś kawałek Ennio Morricone a tu gra mi sistars :/ cuda... chyba moja kolekcja drastycznie się zmniejszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jak Bóg pozwoli, kupię Zune 2gen w Ameryce, przez ojca kolegi (w USA teraz za 450zeta). Tylko się zastanawiam... Chyba nie ma opcji, żeby go gdziekolwiek poza Ameryką reklamować (ja mam takie szczęście, że ostatnie dwa playery reklamowałem w przeciągu roku od zakupu :/)

A jakiś serwis nie gwarancyjny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
ov_Darkness, Dzięki za chęci ale to co tam było to w sumie nic czego bym nie przebolał, może jedynie te zdjęcia no ale cuż. Gorsze jest to co się stało na partycji z muzyką - pomieszało większoś utworów, nie wiem jak to możliwe ale otwieram np. z katalogu "Muzyka filmowa" jakiś kawałek Ennio Morricone a tu gra mi sistars :/ cuda... chyba moja kolekcja drastycznie się zmniejszy...

 

Masz pewnie zle polinkowane pliki - odpalales chdsk /f ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, dzięki bogu była muzyka, której raczej nie słuchałem, wiec nie zależało mi na tym zeby ją uratować, pousuwane zostało to co sie pomieszało i mam spokój.

 

 

 

z opisu jednego z zune 80 z allegro "posiada bezprzewodowe wi-fi"hmm a to ciekawe, myślałem ze wi-fi ze swej natury jest przewodowe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Właśnie kiedy zune wejdzie na rynek polski ? Myśle że przy małej reklamie i dobrym punkcie

ipod mógłby zostać zdetronizowany ,widziałem ceny tej zabawki [nie mówie o allegro]

i sam bym sie skusił gdyby nie to że po awarii nie ma sensu wysyłać tego do stanów [spory koszt]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Kupiłam używany Microsoft Zune od osoby, która go sprowadziła ze Stanów. Na stronie Microsoftu jest napisane że nie ma serwisu w Polsce tego urządzenia. Problem polega na tym, że któregoś dnia po prostu po podłączeniu odtwarzacza do PC wyświetlił mi się rano komunikat "Screen 5. Conntact support", weszłam na stronę Zune support i zaleciłam się do wskazówek. Zrestartowałam odtwarzacz i wcisnęłam kombinację klawiszy, żeby przywrócić firmware po 2 dniach intensywnego mielenia odtwarzacz pokazał mi komunikat, żebym podłączyła Zuna do PC. Tak też zrobiłam i próbowałam wedle zalecania zupdateować firmware ale komputer wyświetla mi informację, że na odtwarzaczu jest za mało miejsca i instalacja nie może być zakończona i żebym usunęła pliki. Problem w tym, że w czasie trybu resetowania nie mogę nic zrobić na odtwarzaczu, a poza tym wydaje mi się że podczas restartu Zune usuwa wszystkie pliki. Czy ktoś ma pomysł co to może być i co można z tym zrobić? A jeżeli nie to gdzie mogę oddać odtwarzacz do naprawy? Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności