Skocz do zawartości

Fanklub Grado


majkel

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś tak mnie zainspirowała dyskusja ostatni na forum… że pożyczyłem od niezawodnego @kuroptakie Grado…

zobaczymy ten garaż

 

50240A3A-D5B8-46D2-8492-03A1F6D0188F.jpeg

  • Like 6
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.04.2023 o 17:41, Corvin74 napisał(a):

zobaczymy ten garaż

Garaż to by był jakbyś miał wersję bez jakichkolwiek liter. A tak to ersatz, to już nie to Grado. To se ne wrati raczej.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem, ze jestem zaskoczony i pod wrażeniem jakość/cena

Dźwięk po cieplejszej stronie, ale bez utraty detali, całkiem dobra przestrzeń...

Do tego ten "design" mi się podoba :)

Moim zdaniem osoby, które rozważają Sennheiser z serii 6xx powinny posłuchać GRADO SR325X, grają naprawdę dobrze.

Jedyny minus/problem to ten kabel od żelazka - kurcze strasznie sztywny, do tego długość bez sensu (2m) ani krótki ani długi. Czemu nie robią odpinanych??

Mam w sumie zgryz... 

Do tego możliwość banalnej wymiany padów.. a to ponoć mocno zmienia ich brzmienie..

 

Dobra recenzja DMS - zgadzam się tym ich opisem

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Corvin74 napisał(a):

Do tego możliwość banalnej wymiany padów.. a to ponoć mocno zmienia ich brzmienie..

 

Zmienia, ale obstawiam, że tu jest jak w Hempach - na wszystkich innych niż Flats grają gorzej. 

Kabel to totalna porażka, wolałem ten poprzedni, bez tarki. Jak to dobrze, że mam Hempy V1 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, RiccardoPL napisał(a):

Kabel to totalna porażka,

Jeśli je kupię, bo się zastanawiam to wysyłam do przeróbki i tyle

Co ciekawe w Polsce są one w dobrej cenie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Corvin74 napisał(a):

to wysyłam do przeróbki i tyle

To już nie będzie Grado. Moim zdaniem Grado się bierze z całym dobrodziejstwem inwentarza albo kupuje coś innego.

This is GRADO!!!

Albo parafrazując powiedzonko o Slayer: Grado k***a.

Edytowane przez Rafacio
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie słucham koncertów.. trochę takich akustycznych... prosto z laptopa.. 

jest fantastycznie, to pierwsze słuchawki, które tak dobrze grają prosto z dziurki lapka.

niesamowicie brzmi muzyka koncertowa, kurcze tylko ten kabel - zaraza.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Corvin74 napisał(a):

długość bez sensu (2m) ani krótki ani długi.

Czyli w sam raz ;) Do moich K271 też sobie kupiłem kabel 2 metry - u mnie to akurat idealna długość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Bednaar napisał(a):

Czyli w sam raz ;) Do moich K271 też sobie kupiłem kabel 2 metry - u mnie to akurat idealna długość.

Jak kto lubi. Dla mnie ideał to 1,3m do biurka i DAPa i 3m dla toru stacjonarnego...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Corvin74 napisał(a):

Dla mnie ideał to 1,3m do biurka i DAPa i 3m dla toru stacjonarnego.

 

Dokładnie takich długości używam ze swoimi Grado (1,3m do iFi Go Blu oraz 3m do iFi ZEN DAC).

W obu przypadkach balanced :) 👍 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Corvin74 napisał(a):

Jak kto lubi. Dla mnie ideał to 1,3m do biurka i DAPa i 3m dla toru stacjonarnego...

Pewnie, wszystko zależy od usytuowania sprzętu. Ja mam tor słuchawkowy na szafce przy łóżku: kabel 3 metry zbyt się plątał, a poniżej 1,5 metra jednak za mało, 2 metry to u mnie ideał. KPP mam rekablowane i też mam tam 2 metry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dotarły do mnie RS2x i pozamiatały system. Niesamowicie brzmią. Bardziej analityczne od Hempów, mniej ciepłe i mniej basowe. Talerze brzmią cudownie. Przestrzeń też całkiem przyzwoita. Jestem pod wrażeniem, nie chce się z uszu ściągać. Kabel sztywny jak konar z reklamy środka na potencję. Chyba pchnę resztę moich sluchawek (oprócz Hempów) bo raczej się będą kurzyć.
Porównania z Hemp i z gąbkami comfy i flats za jakiś czas.

_DSC1533.jpg

_DSC1591.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności