Skocz do zawartości

Fanklub Grado


majkel

Rekomendowane odpowiedzi

Tak tylko te pady od  Sony MDR-XB1000 są trochę za duże mam jeszcze jedne podobne do grado te z materiału takie jak gąbka do mycia naczyń ale one mi nie podchodzą.

Wolę te - ogólnie może taką tasiemkę pociągnąć na rzepy jak ciuchy. Ogólnie człowiek ma tyle tych słuchawek że z sentymentu bierze te z muzealnego pudełka i zdaję sobie sprawę że grają inaczej. To jest właśnie świetne przesiadka z jednego do drugiego. Masz chęć na bass zakładasz bassowe, masz ochotę na muzykę określonego typu zakładasz inne. Człowiek wtedy czuję się nasycony. To tak jakby zjeść całe menu pizzeri. Podstawa tor te samo ciasto ale góra smaków to kto co lubi.

Bo ogólnie tak ostatnio myślałem że op-ampa kupię i wrzucę to znowu wydatki.

Ogólnie znowu po głowie chodzi mi projekt obrazowy co zrobić z następnymi driverami.

Jak komuś się przyda mogę zapodać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Nie wiem, czy coś się zmieniło, ale kiedyś Grado nie sprzedawało oddzielnie przetworników. Zamiast tego prosili i przesłanie do siebie słuchawek na naprawę. Zatem nie jest to tania impreza, bo nawet koszty przesyłki do USA są znaczne.

 

W czasie, gdy padły mi GS1000 szukałem driwerów na wymianę, i o ile mnie pamięć nie myli znalazłem w Gracji gościa, który miał zamienniki. Problem w tym, że to nie są dokładnie takie same przetworniki, więc brzmienie po wymianie się zmieni no i oczywiście, należy wymienić oba.

7 minut temu, szwagiero napisał:
1 godzinę temu, marekhall napisał:
Sprawdz, czy przypadkiem ten sam driwer z nizszych modeli nie pasuje. U mnie okazalo sie, ze GS1000 uzywa tego samego, co SR80

Wow

No wow, ale też ich taka myśl się pojawia - czy ktoś tu nie przegina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Testował ktoś pady Dekoni na swoich Grado?

Mam 325 i zastanawiam się czy coś pozytywnego wniosą.

Dekoni używam też w Q701 i wypadają lepiej od fabrycznych. W HD600 Dekoni przegrywają jedynie z Yaxi.

Nie chcę wybulić ponad 400 stówek na Dekoni do Grado gdyby miały się nie sprawdzić czyli zamulić.

W HD600 Dekoni są grubsze co powoduje, że scena ulega fajnemu poszerzeniu więc klasyfikuję je zaraz po Yaxi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności