Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub Grado


majkel

Rekomendowane odpowiedzi

Z AT słuchałem 3 pary drewniane wysokie modele chyba w3000 x2 i w5000, jakoś nie zaciekawiły aby choć je zapamiętał. Bardziej r70x i ws1100 (te to raczej efektowna v) ale nie na tyle by zostały.

Sony nie a szkoda chetnię posłucham i podejdę jeszcze raz do z1r.
Ja po prostu jestem anty do zamkniętych i ciężko o coś co mi podejdzie.

A co do tematu powie mi ktoś jak to jest z wszystkimi wypustami rs1 rs2

pisane mobilnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, retter napisał:



A co do tematu powie mi ktoś jak to jest z wszystkimi wypustami rs1 rs2

pisane mobilnie
 

 

Rs1:

 

https://www.head-fi.org/threads/classifying-versions-of-the-rs1-your-guide-work-in-progress.420092/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, retter napisał:

Z AT słuchałem 3 pary drewniane wysokie modele chyba w3000 x2 i w5000, jakoś nie zaciekawiły aby choć je zapamiętał. Bardziej r70x i ws1100 (te to raczej efektowna v) ale nie na tyle by zostały.

Sony nie a szkoda chetnię posłucham i podejdę jeszcze raz do z1r.
Ja po prostu jestem anty do zamkniętych i ciężko o coś co mi podejdzie.

 

Z at polecam jeszcze A2000z - moim zdaniem nawet lepsze od W5000.

Co do Z1R - piękne, solidne, ale więcej uroku mają wintedżowe modele, jak na przykład CD1k lub CD3k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marekhall napisał:

 

Z at polecam jeszcze A2000z - moim zdaniem nawet lepsze od W5000.

Co do Z1R - piękne, solidne, ale więcej uroku mają wintedżowe modele, jak na przykład CD1k lub CD3k.

Chętnie czemu nie, wyższy model nie znaczy lepszy :D tak jest w denonach d7200 i d9200 poległy przy d5200 :D

Problem w tym że te stare sony nie ma gdzie posłuchać żeby choć usłyszeć w co idziemy... zostaje w ciemno kupować.

9 godzin temu, Undertaker napisał:

"Domózgowych korków" z tego co pamiętam też nie lubiłeś :P

 

Wiadomo, zależy kto czego szuka. Dla mnie jednak takie słuchawki jak NightOwle, D7200, Beyery t5p.2, Aeony Closed czy wspomniane w tym wątku Signature Pro to nie są złe słuchawki. 

I nadal jest to beee :D  nie mniej w codziennie komunikacji dobre iemy w przyzwoitej cenie 1-2k już oferują sensowne brzmienie ze swoimi ułomnościami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, audionanik napisał:

D9200 nie poznałem, ale pozostałe owszem i muszę się zgodzić - d5200 rzeczywiście lepsze od d7200.

 

16 godzin temu, retter napisał:

..tak jest w denonach d7200 i d9200 poległy przy d5200 :D

A konkretnie Panowie, w czym lepsze te AH-D5200?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, The Grand Wazoo napisał:

Hoooooly fuckin shit! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż to ten Chick Corea ma na głowie - SR325, o ile mnie wzrok nie myli:

 

safe_image.php?d=AQD3Kbyg399Re2fp&w=540&

Edytowane przez Bednaar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu jakiś czas temu stwierdziłem że nie można być jednostronny trzymająć się jednej marki. Dlatego zamówiłem różne słuchawki różnych producentów. Chcę zobaczyć jak to jest w praktyce z ich jakością i dźwiękiem ale jak ktoś powiedział. Wszystkie są produkowane do jakiegoś pułapu cenowo. Dodatkowo czasami te droższe grają gorzej od tych ze średniej półki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, marco-polo napisał:

Dodatkowo czasami te droższe grają gorzej od tych ze średniej półki.

 

...a stare grają lepiej/ciekawiej od nowych. To się tyczy póki co Grado, Staxa i Orpheusów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym był aż tak szczodry w takie aż drogie słuchawki jednak muszę przyznać że na tym forum się przekonałem że ludzie tutaj mają duże doświadczenie i dobry słuch.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności