Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub Grado


majkel

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Kuba_622 napisał:

.... że coś się popsuje i będę im musiał fundować wycieczkę do USA 

Kolejny dowód na lepiactwo pana Grado - model serwisowy, który wymaga wysyłki do USA. Słuchawki za 4kzł, które mają przetwornik na stałe wklejony w obudowę. Owszem, inni też kleją (vide Beyerdynamic), ale tam przetwornik da się łatwo wymontować.

Ciekaw jestem jakby wyglądały recki GS2000, gdyby kosztowały 1500 zł?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, marekhall napisał:

lepiactwo pana Grado

Ja tam lubię takie lepiactwo. Słuchawki albo kulki, obojętnie. Jestem w tym dobry jak zuk - cieszę się z byle ****a. I takim trzeba być, jak ten zuk. Lać na wszystko, toczyć swój gnój w kulkę - ale nie ze sobą tylko przed sobą -  i cieszyć się ze swojego gnoju. Bo inni mogą mieć jeszcze gorszy. I c**j :) Najważniejsze że się toczy. A jak w dodatku dobrze gra to pozamiatane ;)

fototapety-zuk-gnojowy.jpg.jpg

Edytowane przez John Grado
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GS1000e miałem u siebie przez trzy dni; przypominały mi trochę staxy sr507, tylko takie pozbawione basu i z ciekawszą średnicą oraz górą, bez metalicznego nalotu; bardzo wyraziste, dobre do fortepianu, nie nadawały się do relaksu. Muszę kiedyś posłuchać tych grado sr80e, tak z ciekawości.:D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że chodziło mi o co innego, ale nie ważne bo dyskusja jest w sumie bezprzedmiotowa.

Swoją drogą jest to fanklub Grado więc nie bardzo rozumiem co robią tu przeciwnicy tychże sprzętów. I po co tzw. fanom chcą udowadniać, że się jednak oni mylą? To absurdalne zachowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biegunowe zachowania to natura tej planety. 

Obiektywna ocena doznań nie istnieje. 

 

Natomiast pomijając SQ to mimo, że posiadam i lubię te słuchawki, uważam 

że, fani pozwolili wywindować chore ceny za takie wykonanie. 

Pomijam niedorubki, wykonanie ręczne, wadliwość i usterkowość jest niezaprzeczalna i w dobie produktów za grosze, wybitnie wykonanych, tylko do decyzji użytkownika należy decyzja, czy chce taką cenę za to płacić. 

 

 

Edytowane przez Adamw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni tak  tylko żartują sobie,  bo nas tu lubią i wiedzą że Grado i tak są najlepsze ;) To tak z sympatii :D Trzeba ich powitać w naszych szeregach i przekabacić na naszą wiarę, bo nasz Bóg jest lepszy niż ich! Deus Vult!

crusader.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Adamw napisał:

Biegunowe zachowania to natura tej planety. 

Obiektywna ocena doznań nie istnieje. 

Owszem, istnieje, trzeba tylko lepiej poszukać.

42 minuty temu, Adamw napisał:

Natomiast pomijając SQ to mimo, że posiadam i lubię te słuchawki, uważam 

że, fani pozwolili wywindować chore ceny za takie wykonanie. 

 

Hmm, powiedziałbym raczej, że fani i tzw. recenzenci ulegli magii wysokiej ceny.

 

42 minuty temu, Adamw napisał:

Pomijam niedorubki, wykonanie ręczne, wadliwość i usterkowość jest niezaprzeczalna i w dobie produktów za grosze, wybitnie wykonanych, tylko do decyzji użytkownika należy decyzja, czy chce taką cenę za to płacić.

Tu jest pies pogrzebany - za cenę, jaką sprzedają te słuchawki można oczekiwać lepszego wykonania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Rafacio napisał:

I po co tzw. fanom chcą udowadniać, że się jednak oni mylą?

 

Ludzie... co to za absurd... Ja tylko wrzuciłem filmik, gdzie jakiś facet porównał 2 modele Grado, tani i drogi, chyba wyraźnie napisałem, że to nie jest moja opinia, bo ja tych słuchawek nie słyszałem. Napisałem też o awaryjności, która skłoniła mnie do pozbycia się GS1000i, chociaż ich dźwięk bardzo mi się podobał.

Nie mam pojęcia, jak z tego można wyczytać, że ja udowadniam fanom Grado, że się mylą. Naprawdę niektórzy są tu strasznie przewrażliwieni...

 

A najśmieszniejsze, że strofuje mnie facet, który od lat biega po całym forum i wypisuje, jak to wszystkie słuchawki są beznadziejne, poza kilkoma tanimi modelami, które on akurat ma, popierając to dogłębną i merytoryczną analizą w rodzaju "bo to mi się nie podoba" ;)

 

Proponuję niektórym trochę wyluzować ;)

 

Big-Lebowskiego.jpg

  • Like 5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kuba_622 napisał:

 

Ludzie... co to za absurd... Ja tylko wrzuciłem filmik, gdzie jakiś facet porównał 2 modele Grado, tani i drogi, chyba wyraźnie napisałem, że to nie jest moja opinia, bo ja tych słuchawek nie słyszałem. Napisałem też o awaryjności, która skłoniła mnie do pozbycia się GS1000i, chociaż ich dźwięk bardzo mi się podobał.

Nie mam pojęcia, jak z tego można wyczytać, że ja udowadniam fanom Grado, że się mylą. Naprawdę niektórzy są tu strasznie przewrażliwieni...

 

A najśmieszniejsze, że strofuje mnie facet, który od lat biega po całym forum i wypisuje, jak to wszystkie słuchawki są beznadziejne, poza kilkoma tanimi modelami, które on akurat ma, popierając to dogłębną i merytoryczną analizą w rodzaju "bo to mi się nie podoba" ;)

 

Proponuję niektórym trochę wyluzować ;)

 

 

 

O to to! Luzu trochę by się przydało, zanim gumki popękają :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Rafacio napisał:

Swoją drogą jest to fanklub Grado więc nie bardzo rozumiem co robią tu przeciwnicy tychże sprzętów. I po co tzw. fanom chcą udowadniać, że się jednak oni mylą? To absurdalne zachowanie.

Bo łatwo jest hejtować takie produkty o których większość ma takie zdanie choć ich nie miała, ale czy wypada kopać leżącego???

Bo ludzka natura jest taka że potrzebujemy na kogoś wylać złość, że ktoś ma gorzej i od razu jest lepiej...
Bo to forum zbiera takich ludzi co jest przykre, tu nie ma przyjaźni tu jest zawieść. Taki narodowy sport chyba wychodzi :P
 

Gradosy mają wady projektowe jaki i wyjątkowe zalety, albo się to akceptuje albo się ich nie tyka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, retter napisał:

Bo łatwo jest hejtować takie produkty o których większość ma takie zdanie choć ich nie miała, ale czy wypada kopać leżącego???

Bo ludzka natura jest taka że potrzebujemy na kogoś wylać złość, że ktoś ma gorzej i od razu jest lepiej...
Bo to forum zbiera takich ludzi co jest przykre, tu nie ma przyjaźni tu jest zawieść. Taki narodowy sport chyba wychodzi :P

 

Serio, po przeczytaniu takiej tyrady, to jakoś mi się odechciewa tutaj wypowiadać. Pa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ale kto tu kogo hejtuje? Dochodzimy do punktu, w którym wyrażenie własnej opinii w wyważony, rozsądny sposób uznawane jest za hejt? Serio? Wszystko ma się sprowadzać do miałkiej rozmowy gdzie wszyscy się zgadzają i sobie ślepo przytakują?

Tak się składa, że nadal mam GS1000 i SR125 i jakkolwiek lubię ich brzmienie, to jestem rozczarowany jakością wykonania (a dokładniej jej stosunkowi do ceny). Inni po prostu robią to lepiej. @saudio przywołał do porównania AKG K1000. Bardzo bym sobie życzył, aby Grado robiło tak trwałe nauszniki, jak robiło AKG.

Poza tym jak pisał wcześniej @audionanik po uszkodzeniu driwera w GS1000 w jego miejsce włożyłem przetwornik z SR60 i nikt ze słuchających nie zauważył różnicy. Trudno chyba to nazwać wadą projektową, czyż nie?

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co enty raz to samo mówić w tym miejscu ktoś kto chce kupić przeczyta zainteresuje się sam. Oczekujecie lepszej jakości wykonania pisz do producenta bo tu można to robić setki razy.

 

Mam grado bo lubię ich dzwięk wady sobie jakoś usuwam w miarę możliwości np kabel który się skręca sztywniej łamie i inne problemy. Nic to nie da ze powiem ze kabel jest..... Tylko polecam wymienić dla własnej wygody.

 

Obiektywne przesdstawianie spoko tylko miedzy słowami wychodzi czasami hejt PO CO? Jest cos takiego jak pasywna agresja, czasem personalne wycieczki. Przez to przestałem się udzielać wole iść do parku poleżeć, wyjechać.... Co też polecam.

 

Oraz @Kuba_662 to nie było nić do Ciebie personalnie. Sam uważam ze większość modeli z "E" to nie wypał ale są takie osoby którym to się podoba spoko. Słuchałem dt990 3szt każde innaczej grały, takich przypadków jak moj jest więcej ale nie są tak hejtowane za liniowość produkukcji jak to w przypadku grado.

@Marek żeby tak mówić musiał bys mieć fabryczne gs1000 i obok gs1000 z driverami z s60. Może i tak jest ale pomysł wypalił choć na osobiście nie przepadam za 1000czkami.

 

Ogólnie po 2 latach przerwy widzę nadal wycieczki i hejt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejt - modne słowo. Jak się nie podoba, to jest hejt. Do niedawna to była homofobia. Wcześniej faszyzm. Zawsze się znajdzie jakieś lewackie słowo-klucz, żeby zdyskredytować krytykującego lub niezadowolonego. A w drugą stronę to jak będzie - hyper? lover? Bez etykiet bardzo proszę i bez uogólniania, że forum, bo ja się nie poczuwam.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@retter koniecznie chciał napisać coś mądrego i głębokiego, tylko że nie zadał sobie trudu zrozumienia sensu dyskusji, więc wyszło mu jak zwykle:D

 

34 minuty temu, retter napisał:

przestałem się udzielać wole iść do parku poleżeć, wyjechać...

To spory wysiłek na rzecz utrzymania zasad logiki wypowiedzi i pielęgnowania czystości naszego języka  oraz poprawnej gramatyki.

Edytowane przez audionanik
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@retter Ok. Po prostu miałem wrażenie, że niektórzy przypisują mi tu coś, czego nie powiedziałem. Moja wypowiedź była bardzo prosta - dałem "kontrowersyjny" filmik, by rozpocząć dyskusję (o SR80E i GS2000E - jeżeli ktoś zna - niekoniecznie chodziło mi o dyskusję na tematy ogólne i filozoficzne, ale ok. :) ). Napisałem też wyraźnie, że ja ich nie znam, że w starszej serii PS1000 były niezaprzeczalnie lepsze od SR80i, ale się popsuły na Audio-Show. I że jak się naczytałem o tej awaryjności, to pozbyłem się GS1000i a kupiłem T90. Nie było w tym żadnych podtekstów ani ukrytych znaczeń. Tyle! Nie spodziewałem się hiszpańskiej inkwizycji ;)

 

 

 

Wrzucam tak w formie żartu, na rozluźnienie atmosfery ;) Bo jak dla mnie, to na forum każdy może pisać, co mu w duszy gra ;)

 

6 godzin temu, Rafacio napisał:

Swoją drogą jest to fanklub Grado więc nie bardzo rozumiem co robią tu przeciwnicy tychże sprzętów. I po co tzw. fanom chcą udowadniać, że się jednak oni mylą? To absurdalne zachowanie. 

 

Fanklub Sennheiser:

W dniu 1.06.2019 o 22:43, Rafacio napisał:

HD800 ogólnie są słabe.

 

Fanklub Beyerdynamic:

 

W dniu 30.05.2019 o 20:10, Rafacio napisał:

Tragicznie. Miałem je kilka miesięcy i z ulgą sprzedałem za 250 zł. Miały zastąpić momentumy, ale się nie udało i nie wiem które gorsze. 

 

 

Edytowane przez Kuba_622
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności