Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Prota Pro


Alhor

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ja jakbym miał w nich cos zmienić to spróbowałbym jednak coś zrobić z tym wieśniackim niebieskim ;)

fajnie by bylo przerobic na wieśmaca :)

 

ale na poważnie: lekko farbą w spray-u moąna spróbować zatuszować ten niebieski. Dotyczy to również tego suwaka w pobliżu pałąka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale na poważnie: lekko farbą w spray-u moąna spróbować zatuszować ten niebieski. Dotyczy to również tego suwaka w pobliżu pałąka.

obawiam sie ze farba w sprayu moglaby zaszkodzic sluchawkom. tam sa takie niewielkie dziurki przez ktore farba moglaby sie dostac do wnetrza i zabrudzic membrane.

ale to juz nie moje zmartwienie - ja nie bede zamalowywal niebieskiego. jak juz mowilem nawet mi sie podoba takie polaczenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisząc o lakierze w spray-u uznałem domyślnie, że dziureczki zatkam np. kawalkiem tekturki.

potem sie wyjmuje i gotowe :)

inna sprawa to estetyka po takim zabiegu.

jednemu sie spodoba innemu nie.

Chyba sam nie wiesz o czym mówisz. Zabezpieczenie tak małych dziurek i pomalowanie sprayem tak aby wyglądała dobrze to na prawde przerypana sprawa. Chociaż z drugiej strony ta powierzchnia w dużej części jest zakryta, więc niedoskonałości powinny być niewidoczne. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczyloby porobic malutkie kołeczki z cienkiej, mientkiej kartki papieru, powsadzac, popsikac, powyjmowac i gotowe. Duzo roboty by bylo ale efekt moglby byc ciekawy - wszystko czarne, chrom moznaby bylo zostawic i niebieskie wnetrznosci tych dziurek - kto wie, kto wie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moment, moment.... a kto nim jest?

No kto??? ;)

Ehhh, no tak myślałem że do mnie pijesz. :P

Ja się chyba nie skusze, tuż pod tymi dziurkami jest membrana, i nie chce wiedzieć co będzie jak coś wyjdzie nie tak i zrobie biedronke na membranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
A teraz pytanie z innej beczki ... czy da rade założyć kask mając na głowie sportapro ??? (nie integral, na rowerze) i czy bebechy w tych kossach są takie same (porta, sporta) ???

coz- mialem chyba ten sam problem co Ty. Niestety- sporta pro nie pasuja pod kask (ja mam giro e2). pomimo tego, ze palak odgina sie do tylu, to czesc 'uszna' jest zbyt wysoka i nie lezy tak jak powinna na uchu (jest spychana w dol). co prawda mozna jeszcze je zalozyc bardziej plasko... tzn nie odginaja palaka, ale zakladajac go tak jakby od tylu- jednak mnie to nadal nie pasowalo i generalnie stwierdzam, ze z kaskiem sie one wykluczaja. Dlatego tez zakupilem ksc55. Troche sie naczytalem o tych przetwornikach, i generalnie zdania sa podzielone. Na head-fi wykresy niby udowadniaja, ze przetworniki sa rozne (tylko niby w porta pro i ksc35 te same)... z drugiej strony ktos tam napisal do kossa i odpowiedz przyszla ze sa takie same (pp, sp, 35, 50, 55, 75)...

tak czy siak wszyscy twierdza ze dzwiek jest super (mam nadzieje, ze niedlugo do mnie dotra) :>

Ja bym Ci polecal wlasnie rozgladniecie sie za ksc 35/55/75 (50 strasznie luzno leza na uchu i raczej na rower odpadaja)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z drugiej strony ktos tam napisal do kossa i odpowiedz przyszla ze sa takie same (pp, sp, 35, 50, 55, 75)...
Nie ma mowy żeby w ksc-55 i porta pro były te same przetworniki... różnica w brzmieniu jest ogromna. Wiem bo porównywałem i mam obie pary. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności