Jump to content

Recommended Posts

Posted

Miernik prawdę Ci powie.

Posted
44 minuty temu, DebunkerBiasu napisał(a):

nie mam miernika chyba kupię

właśnie przyszła cyna kalafonia

robić bez miernika? a jak spalę słuchawki?

To zadzwonisz po panów z media expert. Przyjadą, zabiorą i zutylizują.

Posted (edited)
6 hours ago, miera said:

To zadzwonisz po panów z media expert. Przyjadą, zabiorą i zutylizują.

zlutowałem i grają jak ta lala

lewy przetwornik: zielony lewo niebieski prawo
prawy przetwornik: czerwony lewo miedziany prawo

 

 

edit:

coś harczy w prawym przetworniku, a w lewym nie ma subbasu. dobrze zlutowane, przetworniki zepsute. wyrzuce do kosza. filtry akustyczne zerwane stąd problemy. dodatkowo śrubka przyczepiła się do magnesu więc ta wybrzuszona folia wokół magnesu podziurawiona i podgnieciona, to ona tak trzeszczy. miałem do nich sentyment, już nie mam. zaraz przyjdą dt880 32ohm.

 

w820nb plus przez BT grają lepiej niż somic v2. edifiery bardzo udane. ciekawe czy dt880 je przebiją. edifiery kupiłem z outlet za 75zł a dostałem nowe Outlet Edifier | Atrakcyjna cena, doskonała jakość jak coś zwrócę dt880.

 

ale te ai pokręcone, poleca dt990 do muzyki popularnej, upadł na głowę, sybilant za sybilantem. ai myli konstrukcję somic v2 że niby zamknięta. ciekawe ile pomyłek jest w poniższej odpowiedzi, zakładam że conajmniej 10.
image.thumb.png.ae5e7f523e0b3c46af15fbc13d11e7ed.png

 

edit 2:
ponownie założyłem somici i jest pięknie, dużo lepsze brzmienie niż oneodio to trzeba powiedzieć. jeszcze jak nic nie charczy (przez pierwsze sekundy, i znów zaczyna)
piękne wokale 

 

 

chciałem je dzisiaj ale co zrobisz jak nic nie zrobisz... 400zł świetna okazja dt880 premium 32ohm, byle nie były zepsute...
image.png.1db07d52a14cbc641e01bc8099f908ef.png

 

 

 

somici na 50% głośności nie charczą, a może się naprawiły? nie wiem. pięknie grają. wokale na przód, naturalne prawie jak w hd600. bardzo dużo szczegółow w wokalach, chrypka etc.
pięknie

 

 

dałem 100% głośność i nic nie charczy, dziwne. zaraz sprawdze subbas w lewej. dziwne... jest subbas, a teraz nawet głośniejszy niż w prawej. wygrzane luty:)

 

ciężko będzie je przebić bo nagle mi się podobają, nie ma problemów ogólnie dźwięk zrobił się dużo lepszy. dt880 mają godnego przeciwnika. wokale takie realistyczne, intymne, głośne, pełne/szczegółowe.. no jest jak w recenzji, patrz średnica: Recenzja Somic V2 - Audiofanatyk.pl

 

 

 

Dobra.. pojawiła się łezka w oku jak weszła z tym how cruel... dawne somic wróciły, wygrzane. szczerze? hd600+topping dx3 pro+ nie mają do nich podjazdu. musiałem się zmuszać żeby polubić hd600, doceniałem muzykę klasyczną, niektóre wokale, ale nigdy nie było efektu wow, lub emocji. hd600 sybilowały jak p****ne, somic grają wokale najlepiej jak to możliwe a jednocześnie nie ma sybilantów, chińczyki potrafią.
 

 

Edited by DebunkerBiasu

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy