AngelOfDeathPL Posted May 30 Report Posted May 30 (edited) Witam! Jak w temacie. Jakiś czas temu sprzedałem Mojo2 i trochę stęskniłem się za tą szkołą grania. Może ktoś z forumowych kolegów był by zainteresowany taką zamianką odsłuchową na jakiś czas? Najchętniej na terenie Warszawy, ale na wysyłkę też możemy się umówić. Edited May 30 by AngelOfDeathPL Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.